Trwa ładowanie...
d2xwqpv

Przetakiewicz i Rooyens pierwszy raz publicznie pokazali się razem. Urocza para!

Niedawno związek pary gwiazd był jedynie w sferze domysłów i plotek. Teraz już wszystko jasne. Były mąż Kayah spotyka się z piękną właścicielką LaManii. Wspólnie pojawili się na balu TVN-u. Idealnie wybrali imprezę na pierwsze wyjście razem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens - co ich łączy?
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens - co ich łączy? (ONS.pl)
d2xwqpv

Fundacja stacji TVN co roku od kilku lat organizuje ekskluzywny bal. Nie brakuje na nim gwiazd bezpośrednio związanych z telewizją, ale nie tylko. Celebrytów jest mnóstwo, suknie mienią się w blasku fleszy, panowie są wystrojeni w odświętne garnitury - sporo się dzieje, więc uwaga mediów musi być podzielna. Gdy w jednym miejscu spotyka się tak wiele osób, pisze i mówi się to o tej dziennikarce, to o tamtej aktorce, łatwo "zniknąć" w tłumie.

Cóż, może zakochanym, czyli Rinke i Joannie, zniknięcie się nie udało, ale ich pojawienie się na czerwonym dywanie i wspólne pozowanie do zdjęć na tle "ścianki", nie było jedynym ciekawym wydarzeniem. Bo przecież swój salonowy debiut zaliczyli też Wojciechowska i Kossakowski, a uwagę mediów skradł i Kalisz z żoną.

Przetakiewicz i Rooyens pewnie nawet znikać nie chcieli. Wyglądali przecież świetnie, poza tym, kiedyś ten pierwszy raz musiał nastąpić. O ich związku plotkuje się przecież już od jakiegoś czasu. Pierwsze informacje na ten temat pojawiły się w maju. W lipcu projektantka pokazała zdjęcie lodów - jednego z literą J, drugiego z literą R. Choć fotografia była niepozorna, internauci domyślili się, do kogo należały słodycze.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens ONS.pl
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Wreszcie w połowie września partnerzy postanowili się ujawnić. Na bal przyszli ubrani dość klasycznie, bo w czerń. Wszystkie spojrzenia przyciągała oczywiście Przetakiewicz, która na wieczór wybrała długą spódnicę i niewielki top. Zakochani, w przeciwieństwie do innych par, stronili od czułości i nie okazywali sobie uczuć przy reporterach.

Jak podoba wam się ta para? Warto dodać, że Rinke jest od swojej partnerki o 2 lata młodszy. Taka sama różnica wieku dzieliła go z Kayah. Małżonkowie rozwiedli się w 2010 roku.

d2xwqpv

Podziel się opinią

Share

d2xwqpv

d2xwqpv