Trwa ładowanie...

Przyjaźń Edyty Górniak i Magdaleny Mielcarz wisi na włosku?

Edyta Górniak i Magda Mielcarz poznały się na planie "The Voice of Poland". Gdy polska diwa przeprowadziła się do USA, mieszkająca od lat w Los Angeles Magdalena Mielcarz została jedną z jej najbliższych przyjaciółek. Gwiazdy często się widują i wspierają za oceanem. Jak informuje "Fakt", znajomość Mielcarz i Górniak może zawisnąć na włosku.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d203miy
d203miy

Kilkanaście miesięcy temu piosenkarka współpracowała nad materiałem z duetem Dustplastic, w skład którego wchodzi Michał Nocny. Utwory nie ujrzały jednak światła dziennego, a diwa oskarżyła producentów o niewywiązanie się z ustaleń dotyczących współpracy.

Teraz okazuje się, że Michał Nocny, będzie współpracował z jej przyjaciółką. Co więcej, Magdalena Mielcarz ma nagrywać na podkładach muzycznych pierwotnie przeznaczonych dla Górniak. Taka sytuacja może sporo namieszać w relacji gwiazd. Mielcarz nie widzi w tym jednak nic złego.

- Ja nie mam żadnych problemów z Michałem. Nie wiem, jaka była sytuacja między nimi. Między nami jest wszystko dobrze - zapewniała w rozmowie z "Faktem". - Mam z nim niesamowitą nić porozumienia. Lubię jak wymienia się energia, jak każdy ma inny pomysł. Niemniej, producentów płyty będzie kilku - dodała. Oby Górniak była podobnego zdania!

06-12-2014 Warszawa
Final The Voice of Poland foto: Daniel Wysocki/ONS ONS.pl
06-12-2014 Warszawa Final The Voice of Poland foto: Daniel Wysocki/ONS Źródło: ONS.pl
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d203miy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d203miy