Trwa ładowanie...
d47tu3k

Przyjaźń kwitnie. Kayah wspiera Hannę Lis po rozstaniu

Hanna Lis po rozstaniu z mężem Tomaszem powoli staje na nogi. Dziennikarka nie byłaby w tak dobrej formie, gdyby nie najbliżsi. W tych trudnych chwilach najbardziej wspiera ją wieloletnia przyjaciółka Kayah.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hanna Lis może liczyć na wsparcie przyjaciółki
Hanna Lis może liczyć na wsparcie przyjaciółki (ONS.pl)
d47tu3k

Celebrytki zarezerwowały stolik w jednej z najmodniejszych warszawskich restauracji. Kayah zabrała ze sobą partnera – Jarosława Grzywińskiego i jego córkę. Jak informuje "Na żywo", dziennikarka miała okazję poznać nową miłość piosenkarki i bawiła się świetnie, mimo że do lokalu przyszła bez osoby towarzyszącej.

Możemy nie widzieć się długo, a potem przypadkiem wpadamy na siebie i nie możemy się rozstać – Hanna zdradziła w wywiadzie radiowym kulisy znajomości z Kayah. Okazało się, że panie poznały się 12 lat temu na urlopie w Grecji. Obie były wówczas w szczęśliwych związkach i przyjechały tam na romantyczne wakacje ze swoimi mężczyznami. Pary spędzały razem tyle czasu, że uczucie zrodziło się nawet między córką dziennikarki – Julią, a synem piosenkarki – Rochem. Po powrocie do Polski relacje obu pań zacieśniły się.

d47tu3k

Kayah bardzo wspiera Hanię, bo sama już kilka razy przeżyła bolesne rozstanie. Gdy była przekonana, że nikogo już nie znajdzie, spotkała na swojej drodze 42-letniego biznesmena. Ich miłość kwitnie, a gwiazda przekonuje przyjaciółkę, że nie powinna zamykać się na nowe uczucie.

*Zobacz także: Kayah: "Z seksem jest jak z pokerem. Albo masz świetnego partnera albo świetną rękę" *

d47tu3k

Podziel się opinią

Share

d47tu3k

d47tu3k