Trwa ładowanie...

"Pudelek" zaprasza na urodziny. Ukochana strona wielbicieli showbiznesu wkrótce skończy 14 lat!

Już w najbliższą sobotę spotykamy się w warszawskim klubie SEN. Dochód ze sprzedaży wejściówek zostanie przekazany na akcję "Zerwijmy łańcuchy".

"Pudelek" zaprasza na urodziny. Ukochana strona wielbicieli showbiznesu wkrótce skończy 14 lat!Źródło: Materiały prasowe
d29i7xk
d29i7xk

Odkąd w 2006 r. pojawił się Pudelek, polskie media już nigdy nie były takie same. Byliśmy pierwszym portalem, który nie traktował gwiazd jak bożków, ale miał odwagę pokazywać je od prawdziwej, często dalekiej od ideału strony.

Ujawnialiśmy afery i obnażaliśmy hipokryzję. Przez ostatnich 14 lat dostarczaliśmy Wam najważniejsze newsy ze świata show biznesu, ale i poruszaliśmy znacznie poważniejsze tematy. Nie baliśmy się zajmować stanowiska w takich sprawach, jak np. forsowanie ACTA, wspierać mniejszości seksualnych czy opowiadać się po stronie kobiet walczących o swoje prawa w "czarnych protestach". Pamiętamy też o naszych mniejszych braciach, na rzecz których organizujemy i będziemy organizować kolejne akcje, takie jak Dom dla Kundelka czy Poznaj mojego psa.

Możecie być pewni, że w kolejnych latach nie zrezygnujemy z pisania prawdy o polskim show biznesie, choć wielu celebrytów o tym marzy i próbuje zamknąć nam usta pozwami. Naszą misją było, jest i będzie pokazywanie Wam wszystkich, w tym również tych ciemniejszych, odcieni show biznesu.

d29i7xk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29i7xk