Trwa ładowanie...

Qczajowi puściły nerwy. Krytykuje FitLovers

Wpadka Mateusza z FitLovers odbija się szerokim echem. Trener, robiąc salto, wpadł na kobietę siedzącą na widowni i uszkodził jej dysk w odcinku szyjnym. Qczaj ostro skomentował to zachowanie.

Qczajowi puściły nerwy. Krytykuje FitLoversŹródło: ONS.pl
d2m5y4w

Podczas eventu See Bloggers, na którym pojawili się najpopularniejsi influencerzy, doszło do sporej wpadki. FitLovers, którzy otrzymali jedną z nagród, chcieli pokazać, jak bardzo cieszą się z otrzymanego wyróżnienia. Gdy Pamela mówiła, że nie spodziewała się wygrania statuetki, jej partner Mateusz zaczął robić salto. Nie złapał równowagi i niefortunnie upadł na publiczność, co wyglądało dosyć groźnie. Para trenerów próbowała obrócić całą sytuację w żart, przekonując, że nic się nie stało.

Niestety, kobieta, na którą wpadł celebryta, doznała poważnej kontuzji. Opowiedział o tym Qczaj, inny popularny trener obecny na wydarzeniu. Uczestnik "Tańca z gwiazdami" jest oburzony tym, że para nie potrafiła przyznać się do błędu.

- Największym zaskoczeniem był FitLovers. Tak nas zaskoczył, że nas prawie pozabijał. Dobrze, że siedziałem w 4 rzędzie.
Aż mnie ze złości rozrywa jak czytam, że "miał wypadek". Co miał?! - mówił emocjonalnie Qczaj na InstaStory.

- Mateusz zrobił salto, lądując na świeżo upieczonej mamie i jej mężu. Portale piszą, że Mateuszowi strzelił łokieć... Owa pani, o której mówimy, ma uszkodzony dysk w odcinku szyjnym! Nic się nie stało? Jednak się stało! W takich momentach jak ten, trzeba wziąć odpowiedzialność za to, co się robi. Powiedziałem o tym, bo jestem zły i wkurzony. Rozmawiałem dziś z mężem tej pani, która ma uszkodzony dysk. Nikt się nie skontaktował z państwem. Fitloversi mówią, że się nic się nie stało, a internet ma bekę - wyznał wzburzony trener.

Później Qczaj dodał, że po tym, gdy mąż poszkodowanej skontaktował się z parą celebrytów, ci wyrazili skruchę. "Szkoda, że inicjatywa wyszła od niego" - zauważył zniesmaczony.

d2m5y4w
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2m5y4w