Trwa ładowanie...
d21pu6s

Qczajowi puściły nerwy. Krytykuje FitLovers

Wpadka Mateusza z FitLovers odbija się szerokim echem. Trener, robiąc salto, wpadł na kobietę siedzącą na widowni i uszkodził jej dysk w odcinku szyjnym. Qczaj ostro skomentował to zachowanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel Qczaj komentuje wpadkę FitLovers
Daniel Qczaj komentuje wpadkę FitLovers (ONS.pl)
d21pu6s

Podczas eventu See Bloggers, na którym pojawili się najpopularniejsi influencerzy, doszło do sporej wpadki. FitLovers, którzy otrzymali jedną z nagród, chcieli pokazać, jak bardzo cieszą się z otrzymanego wyróżnienia. Gdy Pamela mówiła, że nie spodziewała się wygrania statuetki, jej partner Mateusz zaczął robić salto. Nie złapał równowagi i niefortunnie upadł na publiczność, co wyglądało dosyć groźnie. Para trenerów próbowała obrócić całą sytuację w żart, przekonując, że nic się nie stało.

Niestety, kobieta, na którą wpadł celebryta, doznała poważnej kontuzji. Opowiedział o tym Qczaj, inny popularny trener obecny na wydarzeniu. Uczestnik "Tańca z gwiazdami" jest oburzony tym, że para nie potrafiła przyznać się do błędu.

- Największym zaskoczeniem był FitLovers. Tak nas zaskoczył, że nas prawie pozabijał. Dobrze, że siedziałem w 4 rzędzie.
Aż mnie ze złości rozrywa jak czytam, że "miał wypadek". Co miał?! - mówił emocjonalnie Qczaj na InstaStory.

- Mateusz zrobił salto, lądując na świeżo upieczonej mamie i jej mężu. Portale piszą, że Mateuszowi strzelił łokieć... Owa pani, o której mówimy, ma uszkodzony dysk w odcinku szyjnym! Nic się nie stało? Jednak się stało! W takich momentach jak ten, trzeba wziąć odpowiedzialność za to, co się robi. Powiedziałem o tym, bo jestem zły i wkurzony. Rozmawiałem dziś z mężem tej pani, która ma uszkodzony dysk. Nikt się nie skontaktował z państwem. Fitloversi mówią, że się nic się nie stało, a internet ma bekę - wyznał wzburzony trener.

Później Qczaj dodał, że po tym, gdy mąż poszkodowanej skontaktował się z parą celebrytów, ci wyrazili skruchę. "Szkoda, że inicjatywa wyszła od niego" - zauważył zniesmaczony.

d21pu6s

Podziel się opinią

Share
d21pu6s
d21pu6s