Trwa ładowanie...
d3g8v1f

Quebonafide powraca z nowym utworem. Nagrał go z Natalią Szroeder

Jakub Grabowski, znany szerzej jako Quebonafide, powraca z zupełnie nowym materiałem. Jego drugi singiel "Jesień" z nadchodzącej płyty "Romantic Psycho" szybko zbiera wielbicieli. Swoją zwrotkę dograła jego dziewczyna Natalia Szroeder.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Quebonafide wydał nowy singiel i zapowiedział album
Quebonafide wydał nowy singiel i zapowiedział album (East News)
d3g8v1f

Quebonafide po sukcesie płyty "Soma 0,5 mg" w 2018 r. usunął się w cień. Choć pojawiał się okazyjnie na festiwalach i koncertach Taco Hemingwaya, to jednak nie dawał znaku życia w mediach społecznościowych. Teraz po dłuższej przerwie wraca do muzyki i to z przytupem.

Kilka dni temu do sieci trafił jego utwór "Romantic Psycho", który jako pierwszy zapowiadał nadchodzącą płytę o tym samym tytule. Teraz mamy możliwość odsłuchać singiel "Jesień", w którym udzieliła się też Natalia Szroeder.

Trzeba przyznać, że to jest zupełnie inny Quebonafide, niż we wcześniejszych utworach. Jest nieco bardziej mroczny, refleksyjny. Warto też zwrócić uwagę na teledysk do "Jesieni" - raper jest stylizowany na dawną wersję siebie, bez żadnych tatuaży, złotych zębów i kolorowych włosów.

d3g8v1f

Podziel się opinią

Share
d3g8v1f
d3g8v1f