Trwa ładowanie...
d1fcudx

Racewicz zamieściła emocjonalny wpis. Wspiera przyjaciółkę w trudnych chwilach

Choć sama w ostatnich tygodniach przeżywała ciężki czas, nie zapomniała o przyjaciołach. Dziennikarka podzieliła się z obserwatorami na Instagramie zdjęciem z bliską sobie osobą, która jest w trakcie rozwodu. Komentarz Joanny miał uderzyć w kogoś jeszcze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Racewicz wspiera przyjaciółkę
Joanna Racewicz wspiera przyjaciółkę (East News)
d1fcudx

Wydaje się, że Racewicz otrząsnęła się już po utracie pracy. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" z komunikatu wysłanego do mediów przez TVP dowiedziała się, że została zawieszona w zawodowych obowiązkach. Powodem miał być post na Instagramie, gdzie Joanna chwaliła się efektami diety z konkretnym preparatem na odchudzanie. Władze TVP zarzuciły jej działanie niezgodne z zasadami dotyczącymi reklamy i promocji oraz sprzeczne z etyką dziennikarską. Wirtualna Polska jako pierwsza opublikowała oświadczenie dziennikarki w tej sprawie.

Racewicz na razie nie znalazła nowej pracy, ale jej uwaga skupia się na zupełnie innych sprawach. Dziennikarka wspiera w ciężkim rozwodzie Agatę Brodzką-Kostrzewską, która kilka lat temu była menadżerką Nataszy Urbańskiej. Obecnie zajmuje się marketingiem i PR-em w jednej z modowych agencji.

d1fcudx

Dowiedzieliśmy się, że mąż zostawił ją dla młodej gwiazdy TVP, która jest w ciąży.

"Agata, piękna, silna, dumna i szlachetna. Nie kłania się konwenansom i nie poddaje kłopotom. Kłody rzucane pod nogi - usuwa zanim zdążę o tym pomyśleć... Sama wychowuje Syna i nikomu się nie skarży, że skrzywdził Ją los i ktoś, komu kiedyś ufała... Agatko kochana, dziś szczególnie mocno - tulę i całuję 😘😘😘 Spędzać urodziny na sali sądowej walcząc o Sprawiedliwość - to wyzwanie... Jestem z Tobą i trzymam za rękę. Jestem, nawet, gdy mnie nie ma" - napisała dziennikarka pod wspólnym zdjęciem z przyjaciółką.

Wygląda na to, że tym postem Joanna chciała nie tylko wesprzeć bliską sobie osobę, ale również dopiec koleżance z Telewizji Publicznej, o której mówi się, że po urlopie macierzyńskim wróci do pracy właśnie na miejsce Racewicz.

d1fcudx

Podziel się opinią

Share

d1fcudx

d1fcudx