Trwa ładowanie...
16-10-2015 14:18

Radek Liszewski: o niemoralnych propozycjach i nagich zdjęciach od fanek!

Kiedy Radek Liszewski wraz z zespołem Weekend nagrywał piosenkę „Ona tańczy dla mnie” nie przypuszczał z pewnością, że stanie się ona tak dużym hitem. W najnowszym odcinku "Alei Sław" muzyk opowie o propozycjach i "prezentach", jakie zdarza mu się otrzymywać od fanów.

d3s512t
d3s512t

Niemal 100 milionów wyświetleń na YouTube, rzesze fanów i duże pieniądze, to wszystko, co zapewnił zespołowi ten kawałek.

Dziś wokalista zespołu jest jedną z najbardziej znanych postaci sceny disco-polo i odcina kupony od zdobytej popularności. W najnowszym odcinku „Alei Sław” Radek opowiedział o tym, jakie propozycje dostaje od fanów.

_Kilkakrotnie dostałem propozycję spotkania się na kawę, porozmawiania, od panów, którzy byli zafascynowani moją osobą. Nie wiem w jakim celu. Oczywiście z tego nie skorzystałem _ - wyznał piosenkarz.

O uwielbieniu fanów marzy każdy artysta. Czasem jednak ich miłość nie ogranicza się do bywania na koncertach i błagania o autograf, zwłaszcza w przypadku fanek.

d3s512t

_Dostawałem zdjęcia roznegliżowanych dziewczyn, które to robiły fotkę gdzieś przy szafie z lustrem i przysyłały raz w staniku, raz bez, raz w majtkach, raz bez tych majtek. _

A co na to żona Radka, z którą muzyk związany jest już od wielu lat?

Sprawdźcie sami!

Premierowy odcinek „Alei Sław” w piątki o 21.00 w Polsat Cafe.

Radosław Liszewski AKPA
Radosław Liszewski Źródło: AKPA
d3s512t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3s512t