Radość w rodzinie królewskiej. Książę Jerzy idzie do szkoły

Informacje o brytyjskiej rodzinie królewskiej zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Od dłuższego czasu w prasie pojawiały się spekulacje, do jakiej szkoły pójdzie Jerzy, syn księcia Williama i księżnej Kate. Kilka dni temu wreszcie domysły się potwierdziły i 4-latek już we wrześniu rozpocznie naukę w prywatnej placówce Thomas's School w Battersea.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę Jerzy
Książę Jerzy (East News)

- Placówka jest zaszczycona i zachwycona tym, że Książę i Księżna Cambridge wybrali właśnie tę szkołę na miejsce, gdzie George rozpocznie edukację. Bardzo cieszymy się na powitanie księcia i wszystkich naszych nowych uczniów we wrześniu - możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu szkoły, która największy nacisk kładzie na to, żeby nauczyć się, jak być miłym dla innych. Semestr nauki w placówce to koszt 90 tysięcy złotych.

- Bądź miły - to nasza naczelna zasada. Kładziemy nacisk na zestaw podstawowych wartości, takich jak życzliwość, uprzejmość, ufność i pokora. Chcemy, żeby nasi uczniowie opuścili szkołę z silnym poczuciem odpowiedzialności społecznej i rozwijali się jako sumienni i troskliwi obywatele świata - napisał na stronie internetowej szkoły dyrektor placówki.

Książę Jerzy ONS.pl
Podziel się
Książę Jerzy ONS.pl
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.