Trwa ładowanie...
d3lkm9l

Radosław Majdan dziękuje za gratulacje. Piłkarz jest bardzo szczęśliwy

Małgorzata Rozenek jest w ciąży. Radosław Majdan chętnie chwali się wesołą nowiną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan (ONS.pl)
d3lkm9l

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan bardzo długo starali się o trzecie dziecko. Para wychowuje wspólnie dwóch synów gwiazdy z poprzedniego małżeństwa. Oboje jednak marzyli o tym, aby przypieczętować swoją miłość kolejnym członkiem rodziny.

ZOBACZ: Wokalista IRA ogłasza ciążę Małgorzaty Rozenek!

- Kochani, jesteście wspaniali. Dziękuję za setki słów wsparcia i gratulacji. Jesteśmy przeszczęśliwi i z tą radością podzieliliśmy się z wami. To prawda - zwariowałem ze szczęścia, ale cały czas dmuchamy na zimne... Trzymajcie za nas wszystkich kciuki - napisał były piłkarz na Facebooku.

d3lkm9l

Przeczytaj: Małgorzata Rozenek w ciąży. Wiemy, który to już miesiąc. Znamy też płeć dziecka

Zakochani nie ukrywają, że to wielkie szczęście dla całej ich rodziny. Małgorzata Rozenek na łamach mediów opowiadała o swoich staraniach i przygotowaniach do tego wyjątkowego czasu. Celebrytka nie ukrywała, że jeśli uda jej się zajść w ciążę, to tylko dzięki metodzie in vitro.

Małgorzata Rozenek ma 41 lat i wkrótce powita na świecie swoje trzecie dziecko.

- Takie piękne rzeczy wczoraj się działy kiedy spałam. Ostatnio chodzę wcześnie spać, co chyba każda przyszła Mama dobrze rozumie. To bardzo piękny czas dla Naszej rodziny, szczególnie, że przyszły Tata zwariował ze szczęścia i wniósł rozpieszczanie na zupełnie inny poziom - napisała na Instagramie.

d3lkm9l

Małgosi i Radkowi serdecznie gratulujemy!

d3lkm9l

Podziel się opinią

Share
d3lkm9l
d3lkm9l