Trwa ładowanie...
d11vtd2

Radwańska zarabia miliony. Zdradziła nam, w co inwestuje

Nie jest tajemnicą, że gwiazdy sportu otrzymują krocie za swoje sukcesy. Agnieszka Radwańska, która ma na swoim koncie miliony, postanowiła je dobrze wykorzystać. Pochwaliła się nowym biznesem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Radwańska
Agnieszka Radwańska (Instagram.com)
d11vtd2

Wiele mówi się o tym, na co sportowcy przeznaczają swoje wynagrodzenie i czy inwestują w coś, co zapewni im życie na poziomie po tym, jak zakończą karierę sportową. Robert Lewandowski, który jest jednym z najpopularniejszych piłkarzy na świecie postanowił zainwestować w restaurację, w centrum sportowe, w różnego rodzaju start-upy i nieruchomości.

To właśnie nieruchomości są jedną z najczęstszych inwestycji gwiazd i sportowców. Agnieszka Radwańska, najpopularniejsza polska tenisistka, także zdecydowała się na ten biznes.

d11vtd2

- Inwestuję w nieruchomości. Ostatnio otworzyłam hotelik z apartamentami w Krakowie. Jest to na pewno coś innego, takiego mojego. W apartamentach są pamiątki z różnych turniejów, które wygrałam, więc można trochę poczuć te emocje, które przeżywałam w różnych zakątkach świata. Cieszę się, że to w końcu powstało. Wielkie podziękowania dla mojej mamy, która bardzo mi pomagała. Zresztą to jej pomysł, ona czuwała nad tym pieczę do samego końca - powiedziała w rozmowie z WP Gwiazdy Agnieszka Radwańska.

Apartamenty Radwańskiej znajdują się na Starym Mieście w Krakowie. Ostatnio tenisistka ogłosiła, że robi sobie przerwę od treningów ze względu na kontuzje. Jak widać, gwiazda sportu nie musi się martwić o swoją przyszłość, ponieważ planuje kolejne inwestycje.

ZOBACZ TAKŻE: Roześmiane siostry Radwańskie na lunchu z koleżanką

d11vtd2

Podziel się opinią

Share

d11vtd2

d11vtd2