Trwa ładowanie...

Radzimir Dębski spotka się z Beyonce!

Share
Radzimir Dębski spotka się z Beyonce!
d45k2z1

Przed Radzimirem Debskim wielka szansa. Beyonce, która niedługo odwiedzi Polskę, postanowiła zaprosić go na kameralne spotkanie.

Gwiazda zachwyciła się polskim kompozytorem rok temu. Radzimir Dębski wygrał bowiem światowy konkurs na remiks jej piosenki End Of Time. Piosenkarka nie tylko zamieściła jego dzieło na swojej płycie, ale również zadzwoniła przez Skype’a do Polaka, by osobiście mu pogratulować. Radzimir zrobił na gwieździe takie wrażenie, że postanowiła kontynuować tę znajomość. Podobno Beyonce już zadbała o to, by podczas wizyty w Polsce, gdy zagra na Orange Warsaw Festiwal, spotkać się z Dębskim.

d45k2z1

Radzimir już został poinformowany, że będzie mógł spotkać się z Beyonce osobiście. Piosenkarka zaprosi go do swojej garderoby, by mogli spokojnie porozmawiać - zdradza Gwiazdom znajomy kompozytora.

Kto wie, może będzie to dla Polaka początek wielkiej światowej kariery. Być może uda mu się namówić piosenkarkę, by to właśnie jemu powierzyła wyprodukowanie swojej kolejnej płyty. Wystarczy mu argumentów by ją przekonać?

d45k2z1

Podziel się opinią

Share
d45k2z1
d45k2z1