Trwa ładowanie...
dy6bmn2

Rafał Brzozowski "spełnił swoje marzenie" i opublikował zdjęcie. Internauci oburzeni

Artysta na swoim Instagramie pokazał zdjęcie, na którym trzyma złowioną rybę. "Marzenie się spełniło" - pisze szczęśliwy na Instagramie, a w komentarzach oburzenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Złowił rybę, opublikował zdjęcie - w komentarzach burza.
Złowił rybę, opublikował zdjęcie - w komentarzach burza. (East News, Fot: East News)
dy6bmn2

Rafał Brzozowski wybrał się do Kanady i - jak sam pisze - rozpoczął swoją przygodę życia. Pobyt relacjonuje na instagramowym profilu.

Szczęśliwy artysta spełnia marzenia, ale w komentarzach pod zdjęciami nie brakuje emocji. Szczególnie pod tymi, gdzie pozuje z "okazami", które złowił...

"Marzenie się spełniło! Mam! 175 kg ponad 250 cm. Niesamowity Jesiotr Biały. Walka na zmianę z kolegą ok. 40 min, żeby wyholować taki okaz na płyciznę. I mam swoją rybę życia!" - napisał uradowany.

Jedni gratulowali, inni postanowili jasno wyrazić swoje oburzenie. "40 minut męczyć rybę. Jest się czym chwalić", "Tragedia. I taki się z tego jeszcze cieszy", "Gratulacje! To prawdziwy heroizm męczyć zwierzę przez 40 min. Głupota ludzka nie zna granic" - czytamy. Jeszcze inni tłumaczą to tym, że "złapanie swojej ryby życia stanowi tutaj metaforę jakiegoś innego, większego celu". My jednak nie doszukiwalibyśmy się tutaj jakiś szczególnych metafor odnoszących się do życia Brzozowskiego.

Czym jeszcze zaskoczy swoich fanów Rafał Brzozowski?

dy6bmn2

Podziel się opinią

Share
dy6bmn2
dy6bmn2