Trwa ładowanie...
dn56e71

Rafał Maślak krytykuje film Sekielskiego: "Nad wyraz przekoloryzowane"

Rafał Maślak ma niepopularne zdanie na temat filmu braci Sekielskich. Model przebrnął tylko przez 30 minut dokumentu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Maślak
Rafał Maślak (East News, Fot: East News)
dn56e71

Rafał Maślak zdobył tytuł Mistera Polski w 2014 r. i od tamtego czasu udaje mu się utrzymać w show-biznesie. Jako pełnoprawny celebryta chętnie udziela wywiadów. Ostatnio jeden z dziennikarzy zapytał go, co sądzi na temat filmu "Tylko nie mów nikomunikomu", bijącego rekordy popularności na platformie YouTube. Dokument wywołał ogólnokrajową dyskusję na temat problemu pedofilii w Kościele. Choć pod wrażeniem filmu są miliony Polaków, którzy dziękują twórcom, za rzetelny i wnikliwy materiał, Maślakowi produkcja nie przypadła do gustu.

– Widziałem pierwsze pół godziny i wyłączyłem. Owszem jest to kontrowersyjny film i o to chodzi. Dzieją się tam złe rzeczy, ale moim zdaniem jest to trochę tak nad wyraz przekoloryzowane. Jakieś przebitkowe, jakieś mleko płynące komuś z ust - powiedział w rozmowie z przeambitni.pl.

Maślak, który raczej nie jest obyty z kinem dokumentalnym, próbował argumentować swoje stanowisko. Stwierdził, że osobiście zetknął się w życiu z fantastycznymi księżmi, a przyjaciel, który jest duchownym udzielił mu nawet ślubu.

dn56e71

- Chodzę do kościoła. Znam mnóstwo księży, którzy są wspaniałymi ludźmi - wyznał.

- Jest dobry policjant i jest zły policjant – tłumaczył, nie do końca rozumiejąc powiedzenie, którym się posługuje. – Nie należy szufladkować wszystkich w jedną stronę. Ja nadal wierzę, że są w Kościele dobrzy ludzie. Księża, którzy idą tam z powołania i niosą dobre słowo – dodał Maślak.

Jest dla was autorytetem? Zgadzacie się z jego opinią?

dn56e71

Podziel się opinią

Share

dn56e71

dn56e71