WP

Rafał Maślak złamał miliony kobiecych serc. Jest już po ślubie z Kamilą Nicpoń

Za nami kolejny celebrycki ślub w te wakacje. Tym razem sakramentalne "tak" powiedzieli sobie Rafał Maślak i Kamila Nicpoń. Para pobrała się 14 sierpnia 2018 roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Maślak powiedział "tak"
Rafał Maślak powiedział "tak" (ONS.pl)
WP

Jeszcze jakiś czas temu Rafał Maślak nieśmiało mówił o swoim ślubie. Przystojny model nie chciał zapeszać. Uroczystość miała być utrzymana w tajemnicy. Niestety, to kolejny ślub, na którym goście pospieszyli na swoje instagramowe konta z radosną nowiną.

Maślak weźmie ślub jeszcze w tym roku! "Pozostawiam wszystko mojej narzeczonej"

WP

O ślubie Rafała Maślaka z Kamilą Nicpoń rozpisywaliśmy się od dłuższego czasu. Przystojny Mister Polski 2014 już dawno oświadczył się ukochanej. Najważniejszy dzień w życiu został odłożony w czasie ze względu na obowiązki zawodowe modela. Teraz jest już po wszystkim! Wygadali się przyjaciele młodej pary...

Rafał Maślak i jego ukochana za wszelką cenę chcieli utrzymać ślub w tajemnicy. Niestety, znajomi-celebryci musieli zabłysnąć relacją z uroczystości na swoich instagramowych profilach. Najbardziej wylewny okazał się Marcin Roznowski - asystent Krzysztofa Gojdzia - to on pokazał relację ze ślubu.

Instagram.com
Podziel się
WP
Instagram.com
Podziel się
Instagram.com
Podziel się

Młodej parze życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP