Trwa ładowanie...
d141pm6

Rafał Maślak został ojcem

Rafał Maślak jest już tatą! Były Mister Polski z niecierpliwością czekał na swoje pierworodne dziecko. Wiadomo już, że na świat przyszedł chłopiec. Jakie dostał imię?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Maślak i Kamila Maślak (Nicpoń) są rodzicami
Rafał Maślak i Kamila Maślak (Nicpoń) są rodzicami (ONS.pl)
d141pm6

Żona Rafała Maślaka 29 marca urodziła ich synka. Młodzi małżonkowie malucha nazwali Maksymilian. Od tygodni odliczali dni do porodu, ciesząc się, że niebawem spełnią się ich marzenia o dziecku. Maślak i Nicpoń, bo tak do 11 sierpnia 2018 r. nazywała się partnerka mistera, o ciąży poinformowali pod koniec grudnia. Dość długo udało im się utrzymać sekret w tajemnicy, bo już trzy miesiące później Kamila urodziła syna. Maślakowie nadali chłopcu imię Maksymilian. O wszystkim poinformował serwis programu "Dzień Dobry TVN".

Rafał Maślak w 2014 roku wywalczył tytuł Mistera Polski. Najprzystojniejszy Polak szybko został zauważony na salonach - dziś jest rozpoznawalnym celebrytą. Ostatnio 30-latka można oglądać w tanecznym show "Dance, Dance, Dance", gdzie partneruje mu dobra przyjaciółka, Marcelina Zawadzka. Na karierę Maślak nie może narzekać i równie dobrze układa mu się w życiu prywatnym.

d141pm6

Czyj ślub najbardziej podekscytował Pudelka? "U Krupy były zachowane pozory prywatności"

Rafał i Kamila Maślakowie są już szczęśliwymi rodzicami. Małżonkowie tworzą udany związek od lat (ślub wzięli po 5 wspólnie spędzonych latach) - do pełni szczęścia brakowało im tylko potomka. Czekamy na pierwsze rodzinne zdjęcie!

d141pm6

Podziel się opinią

Share
d141pm6
d141pm6