Rafał Maślak zostanie ojcem? Jeden gest znaczy więcej niż jakikolwiek komentarz

Były mister Polski na dobre zagościł w rodzimym show-biznesie. Od jakiegoś czasu tworzy również udany związek z Kamilą Nicpoń. Kiedy para pojawiła się na gali Telekamer, uwagę wszystkich zwrócił charakterystyczny gest Maślaka. Czy jego partnerka jest w ciąży?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kamila Nicpoń i Rafał Maślak zostaną rodzicami?
Kamila Nicpoń i Rafał Maślak zostaną rodzicami? (ONS.pl)
WP

Zakochani na ściance prezentowali się zjawiskowo. Kamila postawiła na koronkową sukienkę z głębokim dekoltem, która podkreślała jej zgrabną sylwetkę. Rafał w idealnie skrojonym garniturze wyglądał obłędnie. Jednak wszystko zeszło na drugi plan, kiedy Maślak położył rękę na brzuchu partnerki.

Wiele osób odczytało charakterystyczny gest jako komunikat, że Nicpoń spodziewa się dziecka. W kuluarach od razu zaczęto plotkować, że nie było w tym przypadku, a para niebawem oznajmi, że zostanie rodzicami.

ONS.pl
Podziel się
WP

Co ciekawe w ubiegłym roku Rafał musiał odłożyć plany weselne na później. Wszystko przez niespodziewany udział w programie "Supermodelka Plus Size", w którym zastąpił w jury Zygmunta Chajzera. Jak myślicie, czy Kamila jest w ciąży? Ciekawe, czy niebawem zdecydują się na ślub?

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP