Trwa ładowanie...

Rafał Mroczek walczy o opiekę nad córką. Internauci go wspierają

Rafał Mroczek niedawno poinformował swoich fanów o rozstaniu z żoną. W poście wyraził też chęć walki o opiekę nad córką. Aktor może liczyć na wsparcie ze strony internautów.

Share
Rafał Mroczek walczy o opiekę nad córką. Internauci go wspierają
Źródło: East News
d43sybm

Rafał Mroczek – rozstanie z narzeczoną

Żoną Rafała Mroczka była Joanna Skrzyszewska. Para poznała się w 2006 roku na wyborach Miss Polski Nastolatek. Aktor był jednym z jurorów, a jego przyszła wybranka zdobyła tytuł miss. 10 lat później Rafał Mroczek oświadczył się jej na wakacjach w Meksyku. W tym samym roku na świat przyszła córka pary, Zosia.

O kryzysie w związku Mroczka mówiło się już jakiś czas temu. Aktor nie komentował spekulacji. Dopiero w tym tygodniu postanowił przerwać milczenie, wydając oficjalne oświadczenie na Instagramie.

d43sybm

"Prawdą jest, że pomimo wielu prób i profesjonalnej pomocy nie udało się uratować związku z partnerką" – czytamy we wpisie Rafała Mroczka.

Rafał Mroczek – walka o córkę

We wpisie Rafała Mroczka nie mogło zabraknąć wzmianki o jego córeczce. Aktor zadeklarował, że za wszelką cenę będzie walczyć o opiekę nad małą Zosią.

"Kocham swoją córkę ponad wszystko i chcę uczestniczyć w jej życiu na tych samych prawach, co jej mama. Dobro mojej córki jest dla mnie celem najwyższym, dlatego zwracam się do mediów z prośbą o zaprzestanie publikacji na ten temat. Jest to moje jedyne oświadczenie w tej sprawie" – napisał Rafał Mroczek.

Wiadomość o rozstaniu Rafała Mroczka szybko obiegła media internetowe. Wiele osób komentowało sprawę. Na szczęście Rafał może liczyć na swoich fanów, którzy zalali go wsparciem.

d43sybm

"Niech się Pan trzyma, Panie Rafale", "Zwykły ojciec. Zupełnie naturalna rzecz", "Trzymam kciuki, normalny mężczyzna, który walczy o swoje prawa. Szacunek" – to tylko niektóre komentarze internautów.

d43sybm

Podziel się opinią

Share
d43sybm
d43sybm