Trwa ładowanie...

Rafał Ziemkiewicz obraził Annę Dereszowską: Dała z siebie zrobić szmatę

- Po tym jak dała z siebie zrobić szmatę i wytrzeć podłogę Wojewódzkiemu, to w takim towarzystwie ja dziękuję, postoję - napisał na Twitterze Rafał Ziemkiewicz. Odniósł się w ten sposób do rozmowy naszego reportera z Anną Dereszowską. Wywiad dotyczył obecnej sytuacji politycznej w Polsce.

Rafał Ziemkiewicz obraził Annę Dereszowską: Dała z siebie zrobić szmatęŹródło: AKPA
dqpm4ip
dqpm4ip

To nie pierwszy raz, kiedy Ziemkiewicz z nieuzasadnionych przyczyn atakuje osoby publiczne, znane i lubiane. Czy wypada, by mężczyzna w taki sposób mówił o kobiecie? Czy wypada, by na forum mówił tak o kimkolwiek? O co poszło?

Anna Dereszowska w rozmowie z reporterem WP Gwiazdy stwierdziła, że jest zniechęcona obecną sytuacją polityczną w Polsce oraz "łamaniem praw kobiet". - Jest mi przede wszystkim ogromnie przykro, że jesteśmy w tej chwili tak podzieleni (...). Uważam się za patriotkę, a często myślę, żeby z Polski wyjechać. Jedno z drugim się kompletnie kłóci, ale to nie jest w tej chwili mój kraj - podsumowała gwiazda.

Link do rozmowy zamieścił na Twitterze jeden z użytkowników. - Panie Redaktorze, kolejna do obśmiania - zwrócił się do Ziemkiewicza. Na bulwersującą reakcję publicysty nie trzeba było długo czekać. - Niby tak, ale po tym jak dała z siebie zrobić szmatę i wytrzeć podłogę Wojewódzkiemu to w takim towarzystwie ja dziękuję, postoję - skomentował (pisownia oryginalna). Nawiązał w ten sposób do występu artystki w telewizyjnym show. Dereszowska wzięła udział w programie "Roast Wojewódzkiejgo", gdzie pozwoliła na niewybredne żarty dotyczące jej życia prywatnego.

dqpm4ip

Jak oceniacie postawę dziennikarza?

dqpm4ip
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqpm4ip