Trwa ładowanie...
d22vg3u

Rammstein zagra w Polsce po raz kolejny w 2020 r.

Kilka dni temu ogłoszono, że Rammstein wystąpi w Polsce w 2020 r. Teraz już wiadomo, że koncert odbędzie się w Warszawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rammstein zagra w Polsce po raz kolejny w 2020 r.
Rammstein zagra w Polsce po raz kolejny w 2020 r. (East News)
d22vg3u

Rammstein w Polsce już w 2020 r.

Rammstein wystąpi już 27 lipca na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Nie wszyscy fani zespołu zdążyli zakupić bilety na nadchodzący koncert, jednak dobra wiadomość jest taka, że niemiecka grupa zagra po raz kolejny w Polsce już 17 lipca 2020 r. Koncert odbędzie się na stanie PGE Narodowy w Warszawie.

Rammstein opublikował na swoim Facebooku informacje o miejscowościach, w których pojawi się w 2020 r. Została ona przygotowana w formie GIF, gdzie wypisano wszystkie miasta. Przedstawiono je w postaci schematycznego rysunku stadionu, gdzie odbędą się przyszłoroczne koncerty.

d22vg3u

Wiadomo, że Rammstein wystąpi w innych europejskich miastach, takich jak: Turyn, Belfast, Tallin, Klagenfurt, Stuttgart, Lipsk, Hamburg, Düsseldorf, Berlin, Lyon, Trondheim, Ostendę, Aarhus, Zurych, Nijmegen i Goteborg.

Rammstein w Chorzowie - 27 lipca 2019

18 maja 2019 r. Rammstein wydał swój najnowszy album, który nosi nazwę “Rammstein”. Weterani niemieckiego rocka obecnie znajdują się w trakcie europejskiej trasy koncertowej, która promuje ostatnie wydawnictwo. Jednym z przystanków będzie nasz kraj, a dokładnie Stadion Śląski w Chorzowie 24 lipca 2019. Wszystkie bilety zostały wyprzedane.

Rammstein - ikony niemieckiego rocka

Rammstein to niemiecki zespół metalowy założony w 1994 r. W skład zespołu od początku jego istnienia wchodzą: Till Lindemann (wokal), Richard Z. Kruspe (gitara) i Paul Landers (gitara), Oliver Riedel (gitara basowa), Christoph Schneider (perkusja) oraz Christian Lorenz (instrumenty klawiszowe).

d22vg3u

Większość tekstów zespołu (pisana przez Tilla Lindemanna) jest wykonywana w języku niemieckim, aczkolwiek grupa tworzy treści także w języku angielskim, rosyjskim, hiszpańskim i francuskim.

Teksty piosenek poruszają tematy często uznawane za mroczne lub kontrowersyjne. Bardzo często obracają się one wokół tematu miłości, samotności, perwersji i seksu. Dotyczą także innych tematów – narkotyków , polityki, nekrofilii, homoseksualizmu, prostytucji kazirodztwa i pedofilii.

W ciągu swojej kariery zespół mocno zmieniał styl swojego grania. Na początku sięgał po brzmienie elektroniczne i industrialne, jednak z biegiem czasu grupa przeszła na bardziej naturalne, gitarowe granie. Dodatkowo zaczęła współpracować z chórem i orkiestrą.

d22vg3u

Podziel się opinią

Share
d22vg3u
d22vg3u