Trwa ładowanie...
d7ld9zl

Rebel Wilson chudnie w oczach. Trudno ją poznać

Rebel Wilson, znana z komediowych roli, rozpoznawalna była także przez swoją tuszę, która rzeczywiście wyróżniała ją wśród koleżanek z branży. Teraz już trudno ją poznać - aktorka sporo schudła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rebel Wilson mocno schudła.
Rebel Wilson mocno schudła. (Instagram.com)
d7ld9zl

Rebel Wilson to jedna z tych aktorek, które rozbawiają widzów przed ekranami do łez. Jej komediowe role można określić mianem "majsersztyk". Aktorka w roli Otyłej Amy z filmów "Pitch Perfect" to ta, która po seansie zostaje w pamięci na dłużej. Kunszt aktorski Rebel nie jest jednak jedyną rzeczą, która ją charakteryzuje.

Rebel Wilson od początku swojej kariery wyróżniała się spośród koleżanek z branży swoim wyglądem. Łamała tym samym stereotyp, jakoby aktorki musiały wglądać idealnie i wpisywać się we wszelkie kanony piękna. Rebel Wilson odstawała nieco od innych ze względu na swoją tuszę, ale do tematu zawsze podchodziła z ogromnym dystansem.

d7ld9zl

I choć Rebel Wilson przez lata udowadniała, że piękno kryje się w każdym rozmiarze, w ostatnim czasie zaczęła prezentować się fanom w odmienionej formie. Zdecydowanie chudsza aktorka chętnie pozuje do zdjęć i pokazuje rezultaty swojej pracy nad sylwetką.

Patrząc na zdjęcia, jakie Rebel Wilson publikuje w mediach społecznościowych naprawdę trudno ją rozpoznać. Zgubione kilogramy zrobiły ogromną różnicę i wygląda na to, że aktorka na tym nie skończy.

Gwiazdy zdecydowały się na zagraniczne wakacje mimo pandemii

A czy Wam Rebel Wilson podoba się po utracie tych kilku kilogramów? Uważacie, że aktorka wygląda teraz lepiej?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d7ld9zl

Podziel się opinią

Share
d7ld9zl
d7ld9zl