Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
hip hop
12-02-2020 14:55

"Rebus". Bartłomiej Waszak prezentuje nowy singiel projektu Zombi?

"Rebus" to trzeci singiel, który powstał w ramach autorskiego projektu stworzonego przez producenta muzycznego Bartłomieja Waszaka. Zombi? to hip-hopowy komentarz do wyzwań stojących przed 30-latkami rozpoczynających życie na własny rachunek. Utwór "Rebus" jest kontynuacją tego wątku – naświetla zawiłości życia młodych ludzi w gąszczu współczesnej cywilizacji.

"Rebus". Bartłomiej Waszak prezentuje nowy singiel projektu Zombi?Źródło: Materiały prasowe
d63jwar
d63jwar

Projekt Zombi? to kolejne muzyczne wcielenie producenta muzycznego – Bartłomieja Waszaka. Do tej pory na platformie MAXFLOREC pojawiły się dwa single w ramach cyklu "Wynurzenia": "DNA" i "Życie na gapę".

Najnowszy singiel, "Rebus", to utwór o próbie odnalezienia się w zawiłościach życia, wspomnieniach, rozczarowaniach i nadziei.

- Zależało mi na tym, aby stworzyć projekt, który naświetli wyzwania, z którymi borykają się młode osoby, które stają u progu dorosłości. To bardzo bliski mi temat. Staram się przyjrzeć temu, co kształtuje naszą osobowość, jak to rzutuje na nasze życiowe decyzje i jak wiele może zależeć od nas samych. Myślę, że to utwór dla wszystkich, którzy w małych rzeczach szukają recepty na szczęście. – mówi Bartłomiej Waszak. Utworu możecie posłuchać w powyższym wideo.

d63jwar

Bartłomiej Waszak debiutował na rynku muzycznym w 2012 r. albumem "Random Trip" wydanym w ramach wytwórni Mikołaja Bugajaka (Noon) - Nowe Nagrania. Była to jedna z pierwszych na polskim rynku muzyki elektronicznej produkcja w nurcie "Future bass". Projekt Zombi? to jego kolejne muzyczne wcielenie, w którym w całości panuje nad każdym elementem produkcji i po raz pierwszy ujawnia swój talent wokalny. Zombi? debiutował w ramach cyklu promocyjnego "Wynurzenie" (2018) wytwórni MAXFLOREC.

d63jwar
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d63jwar