Trwa ładowanie...
natalia nykiel
08-06-2017 13:50

RED BULL TOUR BUS Z Natalią Nykiel w Częstochowie

Częstochowa to drugie miasto, które odwiedził Red Bull Tour Bus z Natalią Nykiel na pokładzie. Niesamowita atmosfera koncertu na dachu muzycznego autobusu spowiła Plac Biegańskiego wypełniony po brzegi fanami artystki.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

RED BULL TOUR BUS Z Natalią Nykiel w CzęstochowieŹródło: Pawel Zanio/Red Bull Content Pool
d2hsrzc
d2hsrzc

Środowy wieczór w Częstochowie na długo zapadnie w pamięci mieszkańców dzięki koncertowi Red Bull Tour Bus, którego gwiazdą była Natalia Nykiel. Plac Biegańskiego, gdzie odbył się koncert, tradycyjnie w całości został przejęty przez publiczność, która ciepło przywitała artystkę i bawiła się do samego końca.

„Już moment wyjścia na scenę był zaskakujący, bo zobaczyliśmy niekończące się morze głów. To było zarówno ekscytujące, jak i lekko stresujące, bo zupełnie się tego nie spodziewaliśmy.” – zdradziła artystka po zejściu ze sceny mieszczącej się na dachu autobusu.

Natalia specjalnie na trasę Red Bull Tour Bus poszerzyła skład zespołu i przygotowała zaskakujące aranżacje swoich utworów. Zarówno one jak i nowy singiel pt. „Spokój” zostały ciepło przyjęte przez publiczność. Ponad godzinny koncert przepełniony był niepohamowaną energią płynącą z dachu autobusu, która porwała zgromadzonych mieszkańców w taneczny wir. „Poruszyć takie tłumy to nie lada wyzwanie! Już po pierwszych utworach byłam spokojna, ponieważ okazało się że publiczność jest bardzo przychylnie do nas nastawiona i wręcz oczekiwała tanecznej imprezy na Placu Biegańskiego!” – komentuje piosenkarka i krótko podsumowuje – „Udało się! Zapamiętam tę imprezę na długo!”

d2hsrzc

Wczorajszy koncert Natalii Nykiel był nie tylko wspaniałą muzyczną ucztą, ale także celebracją historii Red Bull Tour Bus w Częstochowie. Muzyczny autobus w tym roku po raz piąty zawitał do tego miasta. To za sprawą mieszkańców licznie uczestniczących w głosowaniu, w wyniku którego wyłaniane są miejsca koncertów. Tegoroczne głosowanie zakończyło się niepodważalnym zwycięstwem Częstochowy, która zajęła w nim pierwsze miejsce.

Gliwice i Częstochowa nadały tegorocznej trasie wyjątkowy ton plasując wysoko poprzeczkę dla kolejnych miast znajdujących się na trasie Red Bull Tour Bus. Przed nami jeszcze pięć koncertów na przestrzeni nadchodzących dwóch tygodni. Autobus z Natalią Nykiel na pokładzie zatrzyma się w: Radomiu, Rzeszowie, Bydgoszczy, Słupsku i Olsztynie.

Fotorelacje z koncertów znajdują się na stronie www.redbull.pl/muzyka

Red Bull Tour Bus: Natalia Nykiel
06.06 GLIWICE
07.06 CZĘSTOCHOWA
13.06 RZESZÓW
14.06 RADOM
18.06 SŁUPSK
19.06 BYDGOSZCZ
21.06 OLSZTYN
otwarcie bram: g. 19:30
start koncertu: g. 20:30
wstęp wolny

Pawel Zanio/Red Bull Content Pool
Źródło: Pawel Zanio/Red Bull Content Pool
Pawel Zanio/Red Bull Content Pool
Źródło: Pawel Zanio/Red Bull Content Pool
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2hsrzc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2hsrzc