Trwa ładowanie...

Red Hot Chili Peppers w Polsce 2017! Zespół zagra koncert w Krakowie

Red Hot Chili Peppers zapowiadają swój wielki powrót do Polski! 25.07.2017 na Stadionie Cracovii wystąpią w ramach światowej trasy koncertowej promującej nowy, jedenasty album studyjny The Getaway. Podczas koncertu nie zabraknie również największych hitów z ponad 30-letniej działalności rockowo-funkowej grupy.

Share
Red Hot Chili Peppers w Polsce 2017! Zespół zagra koncert w Krakowie
Źródło: ONS.pl
d29ncm3

Bilety w cenach od 179 zł wejdą do sprzedaży 2 listopada o godzinie 10:00 i będą dostępne wyłącznie na stronach www.LiveNation.pl i www.Ticketmaster.pl
Pakiety hospitality - zobacz ofertę tutaj.

Najnowszy album The Getaway został wydany przez Warner Bros. w dniu 17 czerwca br. Producentami albumu jest Danger Mouse i Nigel Godrich. To jest jedenasty, studyjny album "Papryczek". Pierwszy singiel z tego krążka zatytułowany Dark Necessities jest dostępny w internecie od maja 2016 r.

d29ncm3

Pochwałom dla The Getaway nie ma końca:

Najlepsze utwory jakie kiedykolwiek nagrali… Najwyższa półka nowoczesnego rocka. - Rolling Stone.

The Getaway udowadnia, że wiekowi rockmani nie tylko świetnie czują się na scenie od ponad 30 lat, ale również są w stanie zwycięsko modernizować swoje utwory. - USA Today.

Album dopracowany w najmniejszym szczególe - niczym rękodzieło w rękach czeladnika poezji - co dowodzi, że Red Hot Chili Peppers wciąż mają w sobie ogień i zapał do tworzenia. - All Music.

d29ncm3

Najlepszy album jaki do tej pory wydali. - People.

To jest wyśmienity album… Zbiór najlepszych utworów, jakie powstały w tej dekadzie. - Vulture.

Red Hot Chili Peppers to jeden z najbardziej spektakularnych i odnoszących sukces zespołów w historii rocka. Wokalista Anthony Kiedis, basista Flea, perkusista Chad Smith i gitarzysta Josh Klinghoffer sprzedali ponad 60 mln. płyt, w tym ponad pięć multi-platynowych albumów. Zdobyli wspólnie sześć statuetek Grammy za m.in.: "Najlepszy Album Rock" dla Stadium Arcadium, "Najlepsze Wokalne Wykonanie Rock przez Duet lub Grupę” dla Dani California, "Najlepsza Piosenka Rock" dla Scar Tissue oraz "Najlepsze Wykonanie Hard Rock” dla Give It Away. W kwietniu 2012 r. zespół został wprowadzony do elitarnego Rock and Roll Hall of Fame.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Zobacz także: Siostra Szpaka: "W dzieciństwie był wstydliwy, uciekał za fotel jak miał śpiewać"

d29ncm3

Podziel się opinią

Share
d29ncm3
d29ncm3