Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
anja rubik
26-01-2016 13:13

Rekordy na internetowych aukcjach WOŚP!

Tegoroczne licytacje WOŚP biją wszelkie rekordy. Ponad 151 tys. zł za trening z reprezentacją Polski w piłce nożnej - to do tej pory najwyżej wylicytowana aukcja. Na koncie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z tytułu licytacji internetowych znalazło się już ponad 4,3 mln zł!

Rekordy na internetowych aukcjach WOŚP!Źródło: AKPA
d4dqdwn
d4dqdwn

Ponad 151 tysięcy złotych za udział w treningu piłkarskiej reprezentacji Polski! Tyle zapłacił zwycięzca najdroższej jak dotąd aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ogromna rzeźba Geralta z Rivii (bohatera gry komputerowej „Wiedźmin”) osiągnęła cenę 61 100 zł, a wyjazd na pokaz mody do Paryża od Anji Rubik został zlicytowany za 53 300 zł. Łącznie na internetowych aukcjach WOŚP zebrano już ponad 4,3 mln złotych, a licytacje potrwają do 14 lutego.

Wśród najdroższych aukcji znalazły się także: srebrny klucz od Magdaleny Różczki (30 500 zł) oraz statuetka Złotej Żaby podarowana przez Jerzego Stuhra (27 100 zł). Dużym zainteresowaniem cieszyła się także licytacja nart z autografem Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Sprzedano je ostatecznie za 17 tys. złotych. Znaczące kwoty dla WOŚP uzyskały także licytacje biletów VIP na mecz reprezentacji Polski od Zbigniewa Bońka, dzień w fotelu Prezydenta Słupska od Roberta Biedronia (13 tysięcy złotych) czy trening z mistrzynią świata MMA Joanną Jędrzejczyk. Wszystkie przedmioty podarowano dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w ramach akcji „Rzeczy od serca”.

Celem 24. Finału WOŚP jest zbiórka pieniędzy na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów pediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej dla seniorów.

Anja Rubik ONS.pl
Anja Rubik Źródło: ONS.pl
d4dqdwn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dqdwn