ycipk-3r45oz

Remigiusz Mróz i Katarzyna Bonda są parą! Pokazali wspólne zdjęcie

Remigiusz Mróz nie za wiele zdradzał na temat swojego życia prywatnego. Okazuje się, że spotyka się z o 10 lat starszą pisarką.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Remigiusz Mróz pokazał zdjęcie z Katarzyną Bondą
Remigiusz Mróz pokazał zdjęcie z Katarzyną Bondą (flickr.com)
ycipk-3r45oz

Remigiusz Mróz największą popularność zyskał dzięki serii książek o Joannie Chyłce i Kordianie Oryńskim. Prawniczka i jej asystent rozwiązują różne zawikłane sprawy sądowe. Popularność książek sprawiła, że stacja TVN postanowiła zekranizować powieści Mroza.

Choć dosłownie kilka dni temu ukazała się najnowsza powieść Remigiusza, to dzisiaj wszyscy mówią o jego prywatnej relacji. Okazuje się, że jeden z najpoczytniejszych pisarzy jest w związku z najpopularnieszą pisarką kryminałów, Katarzyną Bondą. W sieci pojawiło się wspólne zdjęcie.

ZOBACZ: Zestawienie najciekawszych książek

ycipk-3r45oz

- Ze względu na to, że od jakiegoś czasu krążyły plotki o wspólnej książce, formalnie ten post ma służyć ich zdementowaniu, nieformalnie zaś... Razem z Katarzyna Bonda pozdrawiamy! Dziękujemy za każde dobre słowo pod wspólnymi zdjęciami, każdy komentarz po wspólnych spotkaniach i inne miłe akcenty (tudzież za shipowanie, a jakże!). Starczy rzec, że wiedzieliście jeszcze przed nami i dostrzegaliście więcej niż my - napisał Mróz na Facebooku.

Fani składają im gratulacje, a zakochanym nie przeszkadza spora różnica wieku. 32-latek jest młodszy o 10 lat od Katarzyny Bondy.

ycipk-3r45oz

Spodziewaliście się, że tych dwoje połączy coś więcej niż praca?

ycipk-3r45oz
ycipk-3r45oz
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3r45oz