WP

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki przyłapani na randce. Wielki powrót!

Ostatnimi czasy w polskim show-biznesie miał nastąpić kolejny wielki przełom. Na salonach mówiło się o tym, że właścicielka najdłuższych nóg w Polsce i król TVN-u nie są już razem. Para jednak ciągle nie powiedziała ostatniego słowa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki znowu razem
Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki znowu razem (East News, Fot: East News)
WP

Jak to w tego typu sytuacjach bywa, rodacy podzielili się na dwa obozy - jedni wspierali Renulkę, a drudzy Wojewódzkiego. Wyliczanek na temat tego, kto doprowadził do rozpadu związku, nie było końca. Jednak ani Renata, ani Kuba sprawy oficjalnie nie komentowali. Za to ekspertów od ich pożycia nie brakowało. Wydaje się, że para z miłosnej opresji wyszła obronną ręką, bo ostatnio widziano ich razem.

ZOBACZ TAKŻE: Figurski wystąpiłby u Kuby Wojewódzkiego? "Każdy z nas ma swoje życie i idzie swoją drogą"

WP

Koniec "Tańca z gwiazdami", w którym udział brała modelka, miał też zwiastować datę rozpadu jednego z głośniejszych związków polskiego show-biznesu. Wówczas mówiło się o tym, że wyzwolona Kaczoruk pozbyła się ze swojego życia zbędnego balastu w postaci Kuby Wojewódzkiego. Okazuje się, że wszystkie domysły snute na przestrzeni ostatnich kilku tygodni mogły być zwyczajnymi plotkami.

Ostatnio paparazzi przyłapał Renatę i Kubę razem w restauracji. Zdjęcia opublikował tygodnik "Twoje Imperium".

Para, która rzekomo się rozstała, pojawiła się razem w eleganckiej warszawskiej restauracji. Po kolacji król TVN wraz z Renulką, udali się bentleyem Wojewódzkiego do jego apartamentu na Powiślu. Kolejnego dnia natomiast, parę widziano na przejażdżce rowerowej ulicami Warszawy.

Pozostaje pytanie, czy niegdyś zakochani wrócili do siebie, czy może to przyjaźń po zakończonym związku?

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP