Trwa ładowanie...
d1zhvxk

Reni Jusis ma problem z emocjami. "Nie nauczono mnie wyrażać złości"

Reni Jusis liczyła na to, że udział w "Tańcu z Gwiazdami" pozwoli jej otrząsnąć się po trudnym rozstaniu. Niestety, wokalistka odpadła w pierwszym odcinku i nie było to dla niej łatwe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Reni Jusis nie umie wyrażać emocji
Reni Jusis nie umie wyrażać emocji (East News)
d1zhvxk

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla Reni Jusis. Wokalistka po wielu latach musiała się rozstać z Tomkiem Makowieckim. Nieoficjalnie mówi się o tym, że wokalista zdradził swoją żonę z inną kobietą. Rozwód był bolesnym doświadczeniem dla piosenkarki, dlatego "Taniec z Gwiazdami" miał być dla niej odskocznią.

Wiele osób typowało gwiazdę na zwyciężczynię najnowszej edycji.

- Poprosiłam, żeby mój partner był bardzo łagodny i żeby przypadkiem nawet nie próbował na mnie krzyczeć - mówiła Jusis o swoich oczekiwaniach przed programem.

d1zhvxk

ZOBACZ: Wojewódzki zasugerował, że Makowiecki zdradził Jusis: "Kuba jest największym hipokrytą w polskim show biznesie"

Związek Reni Jusis i Tomka Makowieckiego początkowo śledziła cała Polska. Laureat "Idola" związał się z jedną z najpopularniejszych wokalistek w kraju i w dodatku starszą o 9 lat. Opinia publiczna nie pozostawiała na nich suchej nitki. Przez lata udowadniali, że uchodzą za szczęśliwą parę. Niestety, na początku 2019 r. prawda wyszła na jaw.

W kwietniu drogi Jusis i Makowieckiego rozeszły się ostatecznie. Dzień po ogłoszeniu rozwodu wokalista pokazał zdjęcie z nową partnerką. Dla Reni Jusis był to cios.

d1zhvxk

Przeczytaj: Reni Jusis zmienia swoje życie. Cieszy się z bycia singielką

- Niestety, nie nauczono mnie wyrażać złości czy smutku. Chowam go w sobie głęboko, ale pracuję nad tym, bo uważam, że to nic złego, jeśli pokazujesz światu, co czujesz - powiedziała ostatnio gwiazda w rozmowie z "Na żywo".

Podobno gwiazda wierzyła, że taniec ją otworzy i dzięki temu lepiej będzie potrafiła wyrażać emocje. Być może po Reni Jusis będzie kontynuowała swoją przygodę z tańcem poza programem.

d1zhvxk

Podziel się opinią

Share
d1zhvxk
d1zhvxk