Trwa ładowanie...

Reni Jusis ma problem z emocjami. "Nie nauczono mnie wyrażać złości"

Reni Jusis liczyła na to, że udział w "Tańcu z Gwiazdami" pozwoli jej otrząsnąć się po trudnym rozstaniu. Niestety, wokalistka odpadła w pierwszym odcinku i nie było to dla niej łatwe.

Share
Reni Jusis ma problem z emocjami. "Nie nauczono mnie wyrażać złości"Źródło: East News
d28qict

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla Reni Jusis. Wokalistka po wielu latach musiała się rozstać z Tomkiem Makowieckim. Nieoficjalnie mówi się o tym, że wokalista zdradził swoją żonę z inną kobietą. Rozwód był bolesnym doświadczeniem dla piosenkarki, dlatego "Taniec z Gwiazdami" miał być dla niej odskocznią.

Wiele osób typowało gwiazdę na zwyciężczynię najnowszej edycji.

- Poprosiłam, żeby mój partner był bardzo łagodny i żeby przypadkiem nawet nie próbował na mnie krzyczeć - mówiła Jusis o swoich oczekiwaniach przed programem.

ZOBACZ: Wojewódzki zasugerował, że Makowiecki zdradził Jusis: "Kuba jest największym hipokrytą w polskim show biznesie"

Związek Reni Jusis i Tomka Makowieckiego początkowo śledziła cała Polska. Laureat "Idola" związał się z jedną z najpopularniejszych wokalistek w kraju i w dodatku starszą o 9 lat. Opinia publiczna nie pozostawiała na nich suchej nitki. Przez lata udowadniali, że uchodzą za szczęśliwą parę. Niestety, na początku 2019 r. prawda wyszła na jaw.

d28qict

W kwietniu drogi Jusis i Makowieckiego rozeszły się ostatecznie. Dzień po ogłoszeniu rozwodu wokalista pokazał zdjęcie z nową partnerką. Dla Reni Jusis był to cios.

- Niestety, nie nauczono mnie wyrażać złości czy smutku. Chowam go w sobie głęboko, ale pracuję nad tym, bo uważam, że to nic złego, jeśli pokazujesz światu, co czujesz - powiedziała ostatnio gwiazda w rozmowie z "Na żywo".

Podobno gwiazda wierzyła, że taniec ją otworzy i dzięki temu lepiej będzie potrafiła wyrażać emocje. Być może po Reni Jusis będzie kontynuowała swoją przygodę z tańcem poza programem.

d28qict
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d28qict
d28qict