ycipk-4d0urb

Reni Jusis wystąpiła na Torwarze. Zaśpiewała na konwencji Biedronia

Wokalistka uświetniła konwencję nowej partii Roberta Biedronia. Podczas występu nie omieszkała okazać wsparcia politykowi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Reni Jusis  wystąpiła na Torwarze. Zaśpiewała na konwencji Biedronia
(East News)
ycipk-4d0urb

Konwencja Roberta Biedronia odbyła się 3 lutego na warszawskim Torwarze. Polityk zaprezentował szczegóły dotyczące jego nowej partii. Polityk przedstawił konkretne postulaty, z którymi chce zdobywać wyborców i zaprezentował swoich liderów. Zwolennicy polityka poznali także nazwę ugrupowania: Wiosna.

Zebranych po części oficjalnej czekało artystyczne zakończenie konwencji. Na scenie pojawiła się zaproszona przez Biedronia Reni Jusis. - Czuję się zaszczycona, że mogę razem z wami powitać nadejście wiosny już w lutym. Trzymam kciuki za Roberta, wierzę, że może w tym kraju zrobić dużo dobrego – mówiła przy akompaniamencie oklasków.

East News
Podziel się
ycipk-4d0urb

Wokalistka pojawiła się we wcieleniu, promującym najnowszą płytę. I trzeba przyznać, że w lśniącym kombinezonie prezentowała się znakomicie. Jusis brylowała na scenie. Podczas krótkiego koncertu zaśpiewała kilka piosenek z najnowszej płyty "Ćma". Zebrani mogli posłuchać na żywo m.in. piosenki "Ćma" i "Tyle miłości". Nie zabrakło także dobrze znanych słuchaczom przebojów artystki. Ze sceny popłynęły "Kiedyś cię znajdę" i "Zakręcona", którą Jusis przewrotnie zapowiedziała. – To piosenka, od której zaczęła się moja kariera. Pewnie większość z was jej już nie pamięta – zażartowała.

newspix.pl
Podziel się

Energetyczny występ zakończyła piosenką "Nigdy ciebie nie zapomnę". - Mam nadzieję, że też tego dnia długo nie zapomnicie - podsumowała, przy aplauzie zgromadzonej publiki. Oglądaliście występ wokalistki podczas konwencji?

*Zobacz także: Reni Jusis: Bycie matką i artystką to pewnego rodzaju schizofrenia *

ycipk-4d0urb
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4d0urb

ycipk-4d0urb
ycipk-4d0urb