Trwa ładowanie...
djy126x

Retusz jej nie oszczędził. Sylwia Madeńska wygląda jak zupełnie ktoś inny

Sylwia Madeńska, choć nie wygląda jak pozostałe uczestniczki "Love Island", uznawana jest za naprawdę atrakcyjną kobietę. Ma w sobie coś, co przyciąga wzrok na dłużej. Niestety, efekt zostaje czasem zaburzony przez źle dobrane do zdjęcia filtry, a Sylwia nie przypomina wtedy samej siebie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sylwia Madeńska na jednym ze zdjęć nie przypomina samej siebie. Wszystkiemu winny jest retusz.
Sylwia Madeńska na jednym ze zdjęć nie przypomina samej siebie. Wszystkiemu winny jest retusz. (Instagram.com)
djy126x

W "Love Island" wyróżniała się na tle pozostałych uczestniczek, a widzowie szybko to dostrzegli. Nie chodziło jedynie o charakter, o to, że była bardziej otwarta, kontaktowa i pozytywnie nastawiona niż reszta dziewczyn. Wyglądem też nie przypominała innych - w porównaniu do Moniki, Oliwii czy Marietty, Sylwia była zdecydowanie bardziej kształtna. Jednak wszystko to w pozytywnym sensie - prezentowała się niezwykle kobieco. Swoją figurą, ale i uśmiechniętą twarzą zauroczyła nie tylko fanów, ale i Mikołaja, z którym planuje przyszłość.

Niestety, pomimo wszelkich atutów i niewątpliwej urody, Sylwia nie zawsze wygląda tak dobrze, jak zwykle. Na instagramowym profilu Mikołaja pojawiły się fotki z ich wspólnego wyjścia na event. Wszystko było dobrze, gdyby nie zastosowany przez niego filtr, który sprawił, że Madeńska wygląda zupełnie jak nie ona. Siny kolor ust, ziemisty odcień twarzy i brzydkie plamy - nie tak zapamiętaliśmy Sylwię. Uczestniczka show potrafi jednak z tego żartować. "Wyszedł mi bardzo wyjątkowy kolor ust" - napisała w odpowiedzi do jednego z komentarzy. Mikołaj natomiast stwierdził, że każdemu może się zdarzyć przesadzić z obróbką, ale stwierdził, że tak czy inaczej Sylwia jest zawsze śliczna.

djy126x

Myślicie, że Sylwia i Mikołaj są dla siebie stworzeni?

Podziel się opinią

Share

djy126x

djy126x
djy126x