Trwa ładowanie...
koncert
05-03-2018 10:52

Rhye na jedynym koncercie w Polsce

11 czerwca w warszawskiej Progresji odbędzie się koncert Rhye. Wydarzenie będzie częścią trasy koncertowej, promującej najnowszy album zatytułowany „Blood”.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Rhye na jedynym koncercie w PolsceŹródło: Getty Images
d37qt75

Rhye to projekt, który powstał w 2012 roku.* Na początku nie było wiadomo kim są ani skąd się wzięli. Swoją tożsamość postanowili ujawnić tak naprawdę rok później, kiedy wydali debiutancki album "Woman".* Wówczas zespół tworzyli: pochodzący z Danii – instrumentalista Robin Hannibal oraz kanadyjski wokalista – Milosh. Płyta została świetnie przyjęta przez wielu krytyków z całego świata. Rolling Stone, Pitchfork czy SPIN nazwali ją "najlepszym albumem roku". Okazało się, że muzyka Rhye to pełna emocji, trochę leniwa elektronika połączona z R&B.

Rhye – "The Fall”

Na początku lutego 2018 roku Rhye – reprezentowane obecnie przez samego Milosha – wydało kolejny album zatytułowany "Blood". Jak opowiada o nim autor: "jest to produkcja pozbawiona oszustw, zaprogramowanych dźwięków, a wszystko grane jest na żywo. Opowiada o ludzkich emocjach i wyróżnia się w czasach, gdy muzyka staje się bardziej syntetyczna. To brzmienia, które podtrzymują człowieka".

Rhye – "Song For You”

Bilety pojawią się w sprzedaży w środę 7 marca o godzinie 10:00.

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d37qt75
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37qt75
d37qt75