Trwa ładowanie...

Richard Gere niedługo skończy 70 lat i po raz kolejny zostanie ojcem!

Richard Gere i jego żona Alejandra Silva obwieścili w niedzielę, że spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Z ogłoszeniem nowiny wstrzymywali się dopóki nie powiedzieli o tym… Dalajlamie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Richard Gere niedługo skończy 70 lat i po raz kolejny zostanie ojcem!Źródło: East News, fot: SOLARPIX.COM
drmlj5m
drmlj5m

Richard Gere po raz drugi zostanie ojcem

Hollywoodzki aktor i jego żona Alejandra Silva ogłosili w niedzielę, że spodziewają się dziecka. Chcieli zachować informację w tajemnicy do czasu spotkania z Dalajlamą. Tybetański mnich pobłogosławił nienarodzone dziecko pary w Rotterdamie, a Alejandra opublikowała wspólną fotografię na Instagramie. Termin porodu jest wyznaczony na początek przyszłego roku.

Richard Gere i Alejandra Silva są małżeństwem od kwietnia 2018. Para spotykała się od czterech lat. Alejandra ma 35 lat i jest hiszpańską aktywistką oraz publicystką. Kobieta ma pięcioletniego syna z poprzedniego małżeństwa.

Richard Gere – gwiazda filmów "Pretty Woman" czy "Mój przyjaciel Hachiko" również ma syna z poprzedniego małżeństwa z aktorką Carey Lowell. Homer James Jigme Gere urodził się w 2000 roku. Związek aktora z Carey Lowell zaczął rozpadać się w 2013 roku po 11 latach małżeństwa. Wtedy para wniosła o separację. Rozwód wzięli w 2016 roku. W latach 1991–95 Richard Gere był mężem modelki Cindy Crawford.

drmlj5m

Richard Gere bardzo często mówi o swojej buddyjskiej wierze. Aktor zainteresował się buddyzmem w wieku 20 lat. Obecnie zajmuje bardzo wyraźne stanowisko w sprawie Tybetu i jak sam stwierdza – jego poglądy mogą być powodem dla którego rzadko jest obsadzany w głównych rolach.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

drmlj5m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
drmlj5m