Trwa ładowanie...
16-11-2016 16:38

Ricky Martin się zaręczył!

To dopiero nowina! Ricky Martin postanowił zalegalizować swój związek i oświadczył się swojemu wybrankowi, Jwanowi Yosefowi.

Share
Ricky Martin się zaręczył!Źródło: Getty Images
d4m6qtq

Radosną nowiną podzielił się w programie Ellen DeGeneres. Piosenkarz przyznał w wywiadzie, że zaręczył się ze swoim chłopakiem, Jwanem Yosefem, po przeszło roku znajomości.
– Jest artystą konceptualnym, a ja jestem kolekcjonerem sztuki. Zacząłem się rozglądać za czymś nowym i zobaczyłem jego prace. Zwariowałem na ich punkcie, uwielbiam jego twórczość, jest naprawdę oryginalna, dlatego też się z nim skontaktowałem – wspomniał początek ich związku.

Dziennikarka podwchyciła temat żartując, że przy okazji zdobywania nowych okazów do kolekcji, zdobył też ukochanego. Wokalista potwierdził i przyznał, że się zaręczyli. Dodał także, że był bardzo zdenerwowany, kiedy się oświadczał.
– Klęknąłem i wyjąłem metalowe pudełeczko. Nie mogłem wydusić z siebie „wyjdziesz za mnie”, więc powiedziałem, że mam coś dla niego. Powiedziałem, że chcę z nim spędzić życie. Gdy zapytał, jakie w rzeczywistości jest moje pytanie – wyznałem w końcu – wyjdziesz za mnie?

Martin podsumował w show zaręczyny jako bardzo piękne, ale - jak opowiadał - 30 minut zajęło mu, by zorientować się, że Yosef rzeczywiście się zgodził. Co ciekawe, obaj panowie noszą zaręczynowe pierścionki. Gwiazdor cieszy się także, że jego 8-letnie bliźniaki akceptują jego ukochanego, a nawet za nim przepadają. Pozostaje więc tylko życzyć im szczęścia!

d4m6qtq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4m6qtq
d4m6qtq