Trwa ładowanie...
Wojciech Chentkiewicz
30-01-2017 10:33

Rihanna i Azealia Banks w konflikcie! Poszło o ustawę Donalda Trumpa

Rihanna i Azealia Banks wkroczyły na wojenną ścieżkę. Wszystko za sprawą podpisanej przez Donalda Trumpa ustawy antyimigracyjnej. Decyzja prezydenta USA nie spodobała się RiRi, która wyraziła dezaprobatę na swoim koncie na Twitterze. Banks nie wytrzymała i postanowiła otwarcie skrytykować koleżankę z branży. W sieci zawrzało. Konflikt doprowadził do tego, że Azealia opublikowała numer telefonu do Rihanny!

Rihanna i Azealia Banks w konflikcie! Poszło o ustawę Donalda TrumpaŹródło: Wikimedia Commons CC BY-SA, fot: Liam Mendes
d26cyu2
d26cyu2

To może być najgorętszy konflikt wśród celebrytów 2017 roku. Rihanna i Azealia Banks pokłóciły się przez najnowszy dekret antyimigracyjny, jaki podpisał przed kilkoma dniami Donald Trump. W sobotę RiRi opublikowała na woim Twitterze wpis, w którym nie kryła swojego niezadowolenia z nowego prawa:

Jestem oburzona! Ta wiadomość jest katastrofalna! Ameryka rujnuje się na naszych oczach! Jak niemoralną świnią trzeba być, by wdrożyć taki przepis – napisała wokalistka.

Reakcja Rihanny nie spodobała się Azealii Banks. Raperka postanowiła wyrazić swój sprzeciw wobec krytyki nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Za pośrednictwem mediów Banks opublikowała w niedzielę krótką odpowiedź do RiRi, w której możemy przeczytać:

d26cyu2

_Przestań krytykować prezydenta. To głupie i żałosne. _

Banks zwróciła także uwagę na fakt, że Rihanna nie jest obywatelką USA i nie ma prawa brać udziału w wyborach.

Niedługo po tym Rihanna opublikowała na Instagramie wymowne czarno-białe zdjęcie z podpisem „mina, jaką robisz, gdy jesteś imigrantem”.

Następnie gwiazda wrzuciła fotografię postaci, której twarz przysłania worek przypominający fragment amerykańskiej flagi:

Banks nie powiedziała jednak ostatniego słowa. Na swoim Instagramie zaleciła m.in. Rihannie dokształcenie się i przeczytanie kilku książek. Krótki klip wideo z tą poradą został już usunięty.

d26cyu2

Wokalistka opublikowała w sieci numer telefonu do Rihanny. Zrzut ekranu z cenną informacją dodatkowo opatrzony został podpisem nawołującym do ataku na wokalistkę. Zdjęcie to także zostało szybko usunięte.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Azealia Banks znana jest z tego, że popada w konflikty z gwiazdami. W przeszłości odbyła mają wojnę w social mediach z Zaynem Malikiem. Na swoim koncie ma także waśnie medialne z Sią oraz Sarah Palin.

d26cyu2

Przypomnijmy, że Donald Trump podpisał w piątek antyimigracyjny dekret, który czasowo zakazuje wjazdu na teren Stanów Zjednoczonych obywatelom z siedmiu krajów muzułmańskich - Iraku, Syrii, Iranu, Sudanu, Somalii, Libii i Jemenu. Prawo obowiązywać będzie przez 90 dni. Oprócz tego USA zawiesiło bezterminowo przyjmowanie uchodźców z Syrii oraz na 120 dni uchodźców z pozostałych krajów objętych różnego rodzaju konfliktami.

d26cyu2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26cyu2