Trwa ładowanie...
d3c7fvn

Rihanna została najbogatszą wokalistką na świecie

Rihanna została okrzyknięta najbogatszą wokalistką. Magazyn “Forbes” opublikował zestawienie najzamożniejszych kobiet w branży muzycznej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rihanna promuje swoją linię bielizny
Rihanna promuje swoją linię bielizny (ONS.pl)
d3c7fvn

Rihanna najbogatszą kobietą w show-biznesie

Magazyn “Forbes” regularnie publikuje zestawienia najbogatszych ludzi polskiego i światowego show-biznesu. Ostatnio ogłosili, że Jay-Z został pierwszym miliarderem w historii hip-hopu. Tym razem na warsztat wzięto najzamożniejsze kobiety z branży muzycznej.

Na szczycie listy znalazła się Rihanna, której fortuna oszacowana została na 600 milionów dolarów. Zaraz po niej umiejscowiona została Madonna z niewiele mniejszym majątkiem o wartości 570 milionów dolarów. Na trzecim miejscu była Celine Dion (540 milionów dolarów). Na podium nie znalazła się Beyonce z 400 milionów dolarów.

d3c7fvn

Co się składa na majątek Rihanny?

Tak jak w przypadku Jaya-Z, również u Rihanny sprzedaż muzyki to tylko niewielki procent jej majątki. Piosenkarka największe dochody generuje ze swojej działalności w branży kosmetycznej. Jej linia Fenty Beauty, będąca odnogą Louis Vuitton Moët Hennessey, w ciągu 15 miesięcy zarobiła 570 milionów dolarów. Spore zyski przyniosła jej firma produkująca bieliznę Savage x Fenty.

d3c7fvn

Podziel się opinią

Share

d3c7fvn

d3c7fvn