Trwa ładowanie...

Rihanna została przyłapana na randce z Hassanem Jameelem

Rihanna stara się pogodzić życie zawodowe z prywatnym. Pomimo statusu gwiazdy i bycia kobietą biznesu, piosenkarka potrafi znaleźć czas dla swojego partnera.

Share
Rihanna została przyłapana na randce z Hassanem Jameelem
Źródło: ONS.pl
d89jdk9

Rihanna na randce z chłopakiem-miliarderem

Rihanna i jej partner Hassan Jameel nie należą do osób, które chwalą się swoim życiem prywatnym. Jednak sokole oko fanów pozostaje cały czas czujne. Para została przyłapana w restauracji Mason w Santa Monica, gdzie okazywała sobie czułości.

“Spędzali ze sobą czas w Mason, kosztując owoce morza oraz steki z winem. Do tego zamówili specjalne koktajle” - powiedział jeden ze świadków w rozmowie z “People”.

Zakochani spędzają razem czas podróżując dookoła świata. Ostatnio zostali przyłapani z rodziną Hassana na wybrzeżu Amalfi. Rihanna rzadko kiedy wspomina o swojej relacji, odkąd związała się z nowym partnerem dwa lata temu.

d89jdk9

“Jestem w nowym związku, tylko to się dla mnie liczy. Muszę o niego dbać, tak samo, jak o mój biznes. W swoim kalendarzu mam dni oznaczone literą ‘P’, które oznaczają dni przeznaczone na życie prywatne” - mówiła wokalistka.

Hassan Jameel - kim jest nowy partner Rihanny?

Rodzina Jameela posiada Adbul Latif Jameel, firmę dystrybucyjną dla Toyota Motors w Arabii Saudyjskiej i innych krajach Bliskiego Wschodu. Hassan obecnie pełni funkcję prezydenta w organizacji charytatywnej Community Jameel, która wspiera programy skupiające się na rozwoju ludzi i społeczności w regionie Bliskiego Wschodu.

Klan Jameelów uznawana jest za 12. najbogatszą rodzinę arabską. Ich wartość wyceniana jest 1,5 miliarda dolarów. Z kolei Rihanna, która została ogłoszona najbogatszą kobiecą wokalistką, została wyceniona na 600 milionów dolarów.

Jego rodzina sponsoruje także I ligę saudyjską w piłce nożnej.

d89jdk9

Podziel się opinią

Share
d89jdk9
d89jdk9