Trwa ładowanie...
d4k8x6f

Znowu to zrobił. Nie może się od niej odkleić

Rinke Rooyens opublikował nagranie z żoną. Trudno o bardziej romantyczne ujęcie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens niedawno wzięli ślub
Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens niedawno wzięli ślub (ONS)
d4k8x6f

Rinke Rooyens i Joanna Przetakiewicz niedawno wzięli ślub. Od tamtej pory nie przestają zasypywać fanów romantycznymi zdjęciami i filmikami. Zawsze było widać, że para jest ze sobą bardzo szczęśliwa. Wszystko wskazuje na to, że ślub jeszcze bardziej ich do siebie zbliżył. Miesiąc miodowy upływa im wyjątkowo romantycznie.

Teraz Rooyens opublikował krótkie nagranie, na którym całuje się z żoną siedząc na czerwonym motorze. W tle widać zachód słońca i morze.

"Jesteś moim snem, z którego nigdy nie chcę się obudzić. W rzeczywistości jesteś moim jedynym skarbem. Mój świat bez ciebie byłby niekompletny. Będę wierny, będę przy tobie stał, szanował cię i zawsze cię wspierał" – napisał Rooyens.

Przetakiewicz i Rooyens wzięli potajemny ślub w Polsce, a w Grecji wyprawili przyjęcie, na które zaprosili rodzinę i najbliższych. Jak przystało na bogaczy goście państwa młodych nie musieli się o nic martwić. Mieli opłacony lot i pobyt w luksusowym hotelu, gdzie doba kosztowała ponad 4 tysiące złotych za pokój.

d4k8x6f

Niedawno zostały żonami. Wspólny element na ślubach Zosi Ślotały i Joanny Przetakiewicz

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4k8x6f

Podziel się opinią

Share
d4k8x6f
d4k8x6f