ycipk-10xlu0

Robbie Coltrane w ciężkim stanie zdrowotnym. Filmowemu Hagridowi grozi kalectwo

Fani "Harry'ego Pottera" mają powody do zmartwień. Wcielający się w postać Hagrida Robbie Coltrane ma poważne problemy zdrowotne. Aktualnie musi poruszać się na wózku inwalidzkim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robbie Coltrane (Hagrid z Harry'ego Pottera)
Robbie Coltrane (Hagrid z Harry'ego Pottera) (East News, Fot: East News)
ycipk-10xlu0

Brytyjskie media podają zatrważające wiadomości na temat zdrowia uwielbianego przez fanów serii "Harry'ego Pottera" Robby'ego Coltrane, który przez lata wcielał się w postać Hagrida.

Ponoć aktor od lat cierpi z powodu przewlekłego bólu, przez który nie może samodzielnie się poruszać. Paparazzi zauważyli 68-latka w St. Pancras Renaissance Hotel w Londynie.

ZOBACZ TAKŻE: Harry Potter i Kamień Filozoficzny in Concert

ycipk-10xlu0

Robbie Coltrane poruszał się na wózku inwalidzkim. Jak podaje "The Sun", gwiazdor od wielu lat zmaga się ze zwyrodnieniem stawów. Teraz czeka go pilna operacja na kolano.

Trzy lata temu aktor wyjawił, że lekarze kazali mu schudnąć, bo w przeciwnym razie grozi mu kalectwo. Robbie Coltrane był już wówczas po jednym zabiegu.

- Miałem operację, podczas której lekarze odkryli, że w jednym z moich kolan nie ma chrząstki - powiedział w jednym z wywiadów. Trzymamy kciuki za powrót do pełni zdrowia.

ycipk-10xlu0
Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-10xlu0

ycipk-10xlu0
ycipk-10xlu0