Trwa ładowanie...
d233xfn
Muzyka

Robbie Williams nie zagra w Polsce. Koncert odwołany

Robbie Williams nie wystąpi w przyszłym roku w Polsce. Koncert brytyjskiego muzyka został odwołany. O wszystkim poinformowali organizatorzy wydarzenia. Osoby, które nabyły bilety mogą wnioskować o natychmiastowy i całkowity zwrot pieniędzy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robbie Williams fot. Sony Music Robbie Williams fot. Sony Music
Robbie Williams fot. Sony Music Robbie Williams fot. Sony Music (materiał prasowy/Megafon.pl)
d233xfn

Robbie Williams miał pojawić się w Polsce 13 sierpnia 2017 roku w ramach trasy koncertowej promującej jego najnowszy album – „The Heavy Entertainment Show”. Brytyjski wokalista planował wystąpić w Warszawie na Stadionie PGE Narodowy. W poniedziałek organizatorzy wydarzenia – Agencja Live Nation – poinformowali, że koncert nie odbędzie się z przyczyn technicznych:

Z wielkim żalem i smutkiem firma Live Nation informuje, że z powodu niezależnych od artysty problemów logistycznych i technicznych, koncert przewidziany na 13 sierpnia 2017 na warszawskim PGE Narodowym został odwołany.

Osoby, które już zdążyły kupić bilety na koncert Robbie’ego Williamsa w Polsce mogą do 31 stycznia ubiegać się o całkowity zwrot pieniędzy. Istnieje także możliwość wymiany zakupionej wejściówki na bilet na koncerty artysty, który odbędą się 19 sierpnia 2017 roku w Pradze i 23 sierpnia w Budapeszcie oraz otrzymać 30% zwrotu od zakupionego pierwotnie biletu.

d233xfn

Przypomnijmy, że Robbie Williams wystąpi podczas trasy koncertowej w osiemnastu krajach. Tourne rozpocznie się 2 czerwca koncertem w Manchesterze.

Get the look

d233xfn

Podziel się opinią

Share

d233xfn

d233xfn