Trwa ładowanie...

Robbie Williams znów został ojcem. Żona muzyka przekazała radosną wiadomość

Robbie Williams ma powody do radości. Jego rodzina znów się powiększyła.

Robbie Williams znów został ojcem. Żona muzyka przekazała radosną wiadomośćŹródło: Getty Images
d1po87d
d1po87d

Robbie Williams od lat prowadzi ustatkowane, szczęśliwe życie u boku żony, Aydy. Para niedługo po ślubie mówiła otwarcie, że myśli o dużej rodzinie. I nie były to słowa rzucone na wiatr. W 2012 r. na świat przyszła córka Williamsów, Theodora Rose. Dwa lata później urodził się im syn, Charlton Valentine.

Jesienią 2018 r. zaś powitali na świecie kolejną córkę, Colette (Coco) Josephine. Tym razem wiadomość dość długo trzymali w tajemnicy. Choć dziewczynka jest biologicznym dzieckiem pary, urodziła ją surogatka. "To była dla nas bardzo długa i ciężka droga, dlatego trzymaliśmy to wszystko w tajemnicy”, pisała żona muzyka na Instagramie.

Williamsowie nie kryją się ze swoim szczęściem i tworzą sielankowy, rodzinny obrazek. Nie mają też oporów, żeby publicznie okazywać sobie czułość za pomocą wielkich gestów. Robbie chociażby, wiosną ubiegłego roku, z okazji 40. urodzin żony, postanowił zrobić jej wyjątkową niespodziankę, oświadczył się jej po raz drugi.

To jednak nie jedyne radosne wydarzenie, które spotkało Willamsów w ostatnim czasie. Małżonkowie otrzymali wyjątkowy, walentynkowy prezent – właśnie w to święto, a zarazem dzień po 46. urodzinach piosenkarza, przyszło na świat ich czwarte dziecko.

Beau Benedict Enthoven, bo tak rodzice dali synowi na imię, podobnie jak jego siostra, jest biologicznym dzieckiem Williamsów, ale przyszedł na świat dzięki matce zastępczej. Ayda powiększenie rodziny zaanonsowała uroczym zdjęciem na Instagramie – widnieją na nim stopy wszystkich pociech.

d1po87d

"W tegoroczne walentynki świętujemy miłość w najbardziej niesamowity sposób... Tak jak Coco, to nasz biologiczny synek, ale urodziła go ta sama, wspaniała matka zastępcza. Jesteśmy bardzo wdzięczny, że jest już wśród nas cały i zdrowy. Jesteśmy pełni jako rodzina!", napisała.

Zobacz wideo: Księżna Meghan opowiedziała o tym, jakim dzieckiem jest Archie

d1po87d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1po87d