Trwa ładowanie...
d1my9vf

Robert Biedroń skomentował zdjęcie nastoletniej modelki. Zażartował ze swojej prezydentury

Robert Biedroń coraz chętniej nawiązuje kontakty przez Instagrama. Jego komentarz pod zdjęciem finalistki "Top Model" wywołał niemałe poruszenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Biedroń zaskakuje swoim poczuciem humoru na Instagramie.
Robert Biedroń zaskakuje swoim poczuciem humoru na Instagramie. (PAP)
d1my9vf

Lider partii Wiosna wie, że popularność w mediach społecznościowych jest drogą do sukcesu. W trakcie kampanii do Europarlamentu oraz Sejmu bardzo skrzętnie rozliczał się ze swojej działalności za pośrednictwem Facebooka i Instagrama.

Poza godzinami pracy Robert Biedroń korzysta z social mediów dla rozrywki. A raczej dla utrzymywania kontaktów z celebrytami. Co ciekawe, w gronie jego internetowych znajomych znajdują się coraz młodsze osoby. Niedawno Biedroń zachwycał się zdjęciem w bikini Julii Wieniawy.

Zobacz: Sondaż WP. Słaby wynik Roberta Biedronia. Krzysztof Gawkowski nie jest zaniepokojony

Kolejny komentarz polityka pojawił się na profilu Olgi Kleczkowskiej, finalistki "Top Model 8". 18-latka opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie z sesji z końmi. Robert Biedroń zareagował na nie emotkami konia i serca, mającymi potwierdzać jego uwielbienie do tych zwierząt.

Jeden z internautów odpowiedział na komentarz polityka słowami "Robert Biedroń na króla Polski". Prezes partii Wiosna pozwolił sobie na równie dowcipną uwagę. - Wjadę do pałacu prezydenckiego na białym koniu - napisał.

Komentarze Roberta Biedronia na Instagramie. Instagram.com
Komentarze Roberta Biedronia na Instagramie. (Instagram.com)

Robert Biedroń jest wskazywany na jednego z kandydatów Lewicy na prezydenta. Według najnowszych sondaży wyborcy bardziej widzą w tej roli Adriana Zandberga.

d1my9vf

Podziel się opinią

Share
d1my9vf
d1my9vf