Trwa ładowanie...
d1s2qdm
News

Robert Gonera musi zmierzyć się z kolejnymi problemami

Od jakiegoś czasu w prasie pojawiają się informacje o kłopotach zawodowych, a co za tym idzie również finansowych Roberta Gonery. Jak się okazuje, to nie jedyne problemy z jakimi boryka się utalentowany aktor.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Gonera
Robert Gonera (AKPA)
d1s2qdm

Do prasy napłynęły informacje, mogące zmartwić sympatyków gwiazdy "Długu", którzy myśleli, że ten wychodzi już na prostą. Podczas premiery serialu "Bodo" w warszawskim kinie Iluzjon pojawiły się niemal wszystkie grające w nim gwiazdy. Obecni goście i dziennikarze z niepokojem zauważyli, że nie ma wśród nich Roberta Gonery, który wciela się w nim w jedną z ról. Nieobecność aktora dziwi tym bardziej, że miał on podczas premiery umówione wywiady.

- Organizatorzy nie byli w stanie wyjaśnić, co się z nim stało - zdradziła redakcji "Dobrego Tygodnia" osoba obecna na pokazie.

Zaczęto zastanawiać się, czy nieobecność gwiazdora miała związek z jego osobistymi problemami? Jak udało ustalić się, Robert Gonera nie zjawił się na premierze z powodu złego stanu zdrowia.

d1s2qdm

- To przez chorobę. Złapałem ciężkie zapalenie oskrzeli, pojawiły się problemy z sercem. Musiałem po prostu zostać w domu - powiedział aktor redakcji tygodnika i zapewnił, że już czuje się lepiej.

Robert Gonera AKPA
Robert Gonera (AKPA)
d1s2qdm

Podziel się opinią

Share
d1s2qdm
d1s2qdm