Trwa ładowanie...

Robert Janowski przysięgnie miłość swojej partnerce. Po raz drugi...

Polscy celebryci wiedzą, że wielkie uroczystości, to najlepszy marketing. Kilka lat temu poszli w ślady amerykańskich gwiazd i teraz ponawiają przysięgi małżeńskie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Robert Janowski przysięgnie miłość swojej partnerce. Po raz drugi...Źródło: Facebook.com
d4lacsl
d4lacsl

57-letni Robert Janowski i jego o 13 lat młodsza partnerka, Monika Głodek mają zamiar odnowić przysięgę małżeńską, zaledwie w pięć lat po faktycznej dacie ślubu. Robert i Monika ślubowali wierność 14 września 2013 r. w Kazimierzu Dolnym a zabawa weselna odbyła się w Janowcu. Na pomysł zorganizowania ceremonii wpadły córki Janowskiego, które mając w pamięci piękne wydarzenie, chciałyby je powtórzyć. Nie wiemy, czy oprócz przysięgi, para zamierza zorganizować kolejną imprezę weselną. Przypuszczamy jednak, że sama uroczystość zgromadzi wielu gości, w tym media.

Robert i Monika mają ze sobą wiele wspólnego. Obydwoje są rozwodnikami, Monika ponadto jest menadżerką Roberta. Janowski miał już dwie żony: Katarzynę Kalicińską oraz Katarzynę Dańską. Prowadzący programu "Jaka to melodia", były aktor musicalu "Metro" świetnie sprawdza się nie tylko jako wodzirej i wokalista, ale również jako pisarz. Do tej pory wydał aż sześć książek, w tym jedną osobistą i autobiograficzną, "Przypadki", w której opisuje własną ścieżkę kariery. Czy zdecyduje się też opisać historię swojej miłości? Czekamy niecierpliwie...

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d4lacsl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lacsl