Trwa ładowanie...
d1rxt21

Robert Lewandowski będzie miał wielki lokal w Warszawie. Otwarcie za rok

Restauracja Roberta Lewandowskiego będzie się znajdować w jednym z najmodniejszych i najbardziej wyrazistych miejsc w stolicy. Tak przynajmniej zapowiada developer, który podał pierwsze szczegóły nowej inwestycji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert i Anna Lewandowscy są twarzami wielu kampanii reklamowych i właścicielami rozmaitych biznesów. Wkrótce będą mieli swój lokal w Warszawie
Robert i Anna Lewandowscy są twarzami wielu kampanii reklamowych i właścicielami rozmaitych biznesów. Wkrótce będą mieli swój lokal w Warszawie (ONS.pl)
d1rxt21

Browary Warszawskie to inwestycja przy ul. Grzybowskiej, która ma być idealnym miejscem do mieszkania, pracy, rozrywki i relaksu. Developer Echo Investment planuje tam stworzyć Dzielnicę Spotkań i Smaków, która nawiąże do browarniczych tradycji tego miejsca i stanie się mekką dla miłośników dobrej kuchni. Prawdziwą gratką ma być lokal przyciągający nazwiskiem jednego z właścicieli – Roberta Lewandowskiego.

Obejrzyj: Anna Lewandowska ma nowy biznes. Opowiedziała nam o marce Phlov

Jak dowiedział się portal Naszemiasto.pl, "w budynku XIX-wiecznej warzelni przy zupełnie nowej ulicy Haberbuscha i Schielego powstanie restauracja, której właścicielami będą Robert Lewandowski, Jerzy Krzanowski, współwłaściciel Grupy Nowy Styl oraz Jacek Trybuchowski, były członek zarządu AmRest".

d1rxt21

Według developera lokal o charakterze sportowym będzie trochę przypominać Champions Pub funkcjonujący w Hotelu Marriott. Zajmie aż cztery kondygnacje, z których najwyższa będzie przeznaczona do organizowania różnych imprez i wydarzeń.

Zobacz także: Ciężarna Anna Lewanowska w obcisłej sukience

Pierwsze opinie o warszawskim lokalu Lewandowskiego będzie można wydać najwcześniej na przełomie października i listopada 2020 r. Wtedy ma nastąpić otwarcie większości lokali w Browarach Warszawskich. Dokładna lista restauracji nie została ujawniona. Developer zdradził, że inwestycja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i już 90 proc. miejsc użytkowych zostało wynajętych.

d1rxt21

Podziel się opinią

Share
d1rxt21
d1rxt21