Trwa ładowanie...
d299tza

Robert Lewandowski kupił portal ślubny. Szefową portalu została Agnieszka Hyży

Robert Lewandowski to nie tylko najlepszy polski piłkarz oraz od niedawna ojciec małej Klary. Sportowiec swój pokaźny majątek (zarabia ponad 50 milionów złotych rocznie) inwestuje w najróżniejsze biznesy. Najnowszy może być sporym zaskoczeniem! Ostatnio Lewandowski został właścicielem... portalu ślubnego. Dyrektor kreatywną serwisu mianował Agnieszkę Hyży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Lewandowski kupił portal ślubny. Szefową portalu została Agnieszka Hyży
(ONS.pl)
d299tza

- Zaczynam zupełnie nowy etap w mojej karierze zawodowej - cieszy się dziennikarka.

Do niedawna Agnieszka i Robert znali się prywatnie. Decyzję o współpracy podjęli kilka miesięcy temu. Piłkarz zainwestował 3,5 miliona złotych w portal, który dla Agnieszki jest zawodowym spełnieniem marzeń. Hyży od czasu swojego pierwszego ślubu została ekspertką od tej tematyki. Organizuje targi Wedding Show, a kilka lat temu próbowała już prowadzić serwis o ślubach. Wówczas pomysł okazał się chybiony.

- Portal jest wirtualnym organizerem ślubnym, dzięki któremu łatwiej będzie przygotować wesele marzeń. Przyszłe panny młode znajdą u nas m.in. aktualny katalog sukien ślubnych, mnóstwo porad i inspiracji. Będą też mogły zarezerwować sobie usługi najlepszych specjalistów - powiedziała w rozmowie z "Party" Agnieszka.

d299tza

Czy Robert odnajdzie się w takiej tematyce i będzie brał czynny udział w rozwoju serwisu? Na to chyba nie ma co liczyć.

- Pozostanie oczywiście z nami w stałym kontakcie. Ale ponieważ jest to jedno z jego wielu działań biznesowych, a poza tym właśnie doszły mu nowe, ojcowskie obowiązki, kwestie dotyczące portalu zostawia tylko nam - dodała Hyży.

d299tza

Podziel się opinią

Share

d299tza

d299tza