Trwa ładowanie...
d35c8mv

Robert Lewandowski promuje własną kawę. Jest bardzo tania

Robert Lewandowski nie przestaje zaskakiwać. Do sklepów trafiła kawa firmowana jego nazwiskiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski (Shutterstock.com)
d35c8mv

Robert Lewandowski nie zwalnia tempa i inwestuje w kolejne biznesy. Jego nowe przedsięwzięcie może zaskoczyć fanów, bowiem sportowiec promuje kawę. Będzie ona dostępna w sieci sklepów Kaufland. Nie da się ukryć, że opakowania wyglądają bardzo ekskluzywnie, ale cena jest bardzo przystępna.

ZOBACZ: Lewandowski przegrał ze Zmarzlikiem. Są kontrowersje! "Cała Polska jest podzielona"

Kawa RL9 jest dostępna w kilku wariantach: espresso, creme, czy gold. Dostępne są też różne wersje opakowań. Można ją dostać w słoikach i plastikowych opakowaniach w białym i czarnym kolorze. Wizerunek Roberta Lewandowskiego jest obecny w materiałach promujących kawę.

d35c8mv

Produkt już kilka tygodni temu trafił do sklepów w Niemczech. Teraz, według informacji portalu wirtualnemedia.pl, jest wprowadzany do Polski.

Przeczytaj: Anna i Robert Lewandowscy oferują wspólny trening oraz kolację

Od środy jest dostępna w supermarketach Kaufland, pojawiła się już w ofercie promocyjnej obowiązującej do 22 stycznia (w ramach promocji 250-gramowe opakowanie kosztuje 12,99 zł).

Robert Lewandowski chętnie angażuje się w różne kampanie reklamowe. Sportowiec jest już amabsadorem napojów izotonicznych, telefonów komórkowych, a teraz stawia na własną markę RL9.

Skusicie się na kawę od Roberta Lewandowskiego?

d35c8mv

Podziel się opinią

Share

d35c8mv

d35c8mv