Trwa ładowanie...
26-07-2012 15:01

Robert Moskwa w końcu jest szczęśliwy

Robert Moskwa w końcu jest szczęśliwy
d1gfnrb
d1gfnrb

Jak informuje Życie na gorąco, Robert Moskwa jest bardzo szczęśliwy u boku swojej nowej dziewczyny.

Od czasu rozwodu, który miał miejsce przed kilkoma laty, aktor tęsknił za stałym związkiem. Angaż w M jak miłość, gdzie gra doktora Artura Rogowskiego, przyniósł mu popularność i zwiększył jego pewność siebie.

Jestem ambitnym mężczyzną. Nie lubię czuć się złamany przez los i robię to zdecydowanie dla siebie, a nie dlatego, że przy okazji ktoś zobaczy - mówił ostatnio Robert w jednym z wywiadów.

Okazuje się, że do szczęścia brakowało mu tylko Patrycji, młodej i atrakcyjnej instruktorki samoobrony. Swoją wybrankę poznał w szkole sztuk walki, instytucji której jest współzałożycielem. Jego partnerka pracuje w sekcji dla kobiet, gdzie uczy obrony przed napastnikiem, zaś w wolnym czasie zajmuje się także modelingiem. Para ma więc wspólne zainteresowania, aktor trenuje od 17-ego roku życia, uzyskał nawet czarny pas Federacji Karate Shotokan oraz Fudokan.

Czy już niedługo doczekamy się ślubu tej pary?

d1gfnrb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d1gfnrb