Trwa ładowanie...

Robert Pattinson wybaczy zdradę Kristen Stewart?

Robert Pattinson wybaczy zdradę Kristen Stewart?
d1qbpyx
d1qbpyx

Wciąż niejasne są relacje łączące obecnie Roberta Pattinsona i Kristen Stewart.

Para, która dotąd uchodziła za niemal idealną, przeżywa poważny kryzys. W lipcu tego roku wyszedł na jaw romans 22-letniej aktorki oraz Ruperta Sandersa, reżysera filmu Królewna Śnieżka i Łowca, w którym Kristen zagrała główną rolę. Zdjęcia, na których widać przytulających się zakochanych, obiegły cały świat. Mimo że artystka wydała oficjalne oświadczenie, w którym przyznała się do błędu i szczerze przeprosiła swojego partnera, Robert postanowił zakończyć ich kilkuletni związek.

Jednak, jak informuje dailymail.co.uk, aktor zmienił ostatnio zdanie i zdecydował się dać kolejną szansę swojej ukochanej.

Dlaczego? Jak podobno stwierdził, rozstanie było nieprzemyślaną decyzją, a zdrada Kristen "głupią pomyłką".

Rob wie, że ona popełniła fatalny błąd. Po wielu długich rozmowach i wylanych łzach, zauważył, że Kristen naprawdę żałuje tego, co zrobiła. Całkowicie jej wybaczył. Oni naprawdę się kochają - potwierdził informator portalu.

Wierzycie, że aktorzy naprawdę do siebie wrócą?

d1qbpyx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d1qbpyx