Trwa ładowanie...
d2bxz76

Robin Thicke się zaręczył! Oświadczył się młodszej ukochanej

W życiu Robina Thicke szykują się poważne zmiany. Nie tylko niebawem zostanie po raz kolejny ojcem, ale stanie też na ślubnym kobiercu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Robin Thicke z ukochaną
Robin Thicke z ukochaną (Instagram.com)
d2bxz76

Robin Thicke od kilku lat układa sobie życie u boku April Love Geary. Trzy lata temu muzyk znany z hitu "Blurred Lines" rozwiódł się z żoną, którą poznał jeszcze jako nastolatek. Razem z aktorką Paulą Patton marzyli o sławie, bogactwie i wielkiej karierze. Sukces udało się odnieść obojgu, doczekali się nawet syna, ale ostatecznie postanowili, że każde pójdzie własną drogą. Rozstali się po 23 wspólnie spędzonych latach (w tym 10 po ślubie).

Niedługo po tym jak się rozwiedli, Thicke publicznie zaczął pokazywać się z młodziutką partnerką. April Love Geary, o której mowa, jest od Robina młodsza aż o 18 lat (ona ma 24, on skończy niebawem 42). Jednak zakochani udowodnili, że ta spora różnica nic nie znaczy. Uczucie, które ich połączyło, okazało się na tyle silne, że szybko stworzyli stały związek.

d2bxz76

Robin i April w lutym 2018 r. przywitali na świecie córeczkę. Nazwali ją Mia. A już niedługo, bo zaledwie za kilka miesięcy, urodzi się ich kolejne dziecko. To oznacza, że między maluchami będzie naprawdę niewielka różnica wieku. Szybko powiększająca się rodzina nie jest jednak jedynym powodem do radości.

Robin Thicke świąteczny okres wybrał na... zaręczyny. Geary zaś w wigilię Bożego Narodzenia poinformowała, że przyjęła oświadczyny ukochanego, publikując romantyczny post na Instagramie. We wpisie zamieściła dwa czarno-białe zdjęcia z Thicke oraz krótki filmik, w którym piosenkarz klęka przed nią podczas świątecznej, rodzinnej kolacji i podpisała entuzjastycznie "Tak, tak, 1000x tak!". Nie da się ukryć, to prawdziwie radosna wiadomość!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2bxz76

Podziel się opinią

Share
d2bxz76
d2bxz76