Trwa ładowanie...
d26zy5t
Megafon.pl
News

Robin Williams obmacywał aktorkę na planie. Gwiazda wspomina to z rozrzewnieniem

Pam Dawber przyznała, że podczas pracy z Robinem Williams była przez niego regularnie obmacywana. Tyle tylko, że kompletnie jej to nie przeszkadzało.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Mork i Mindy" - serial był kręcony na przełomie lat 70. i 80.
"Mork i Mindy" - serial był kręcony na przełomie lat 70. i 80. (Materiały prasowe)
d26zy5t

Wkrótce na rynku ukaże się biografia Robina Williamsa napisana przez dziennikarza "New York Timesa" Dave'a Itzkoffa. Wśród ludzi opowiadających o zmarłym w 2014 roku aktorze znalazła się m.in jego partnerka z planu komedii "Mork i Mindy" Pam Dawber.

- Robił wobec mnie naprawdę obrzydliwe rzeczy - wspomina Pam Dawber. - Ale nigdy nie poczułam się tym dotknięta. Obmacywał mnie, łapał za biust i za tyłek. Robił to wielu ludziom i... to po prostu było zabawne. Robił taka minę, że miało się wrażenie że jest uroczym psiakiem i nagle łapał za biust i uciekał. I uchodziło mu to na sucho. Zupełnie mi to nie przeszkadzało. Uwielbiałam go, tak jak i on uwielbiał mnie. Wspaniale się z nim pracowało.

Rewelacje aktorki potwierdza reżyser Howard Storm, który pracował z dwójką na planie serialu "Mork i Mindy".

d26zy5t

- Odgrywaliśmy scenę, a on w pewnym momencie łapał Pam za tyłek, więc musieliśmy kręcić jeszcze raz - mówi Howard Storm. - Mówię do niego, że łapania za tyłek nie ma w scenariuszu a on na to: "Aha, Ok".

Serial "Mork i Mindy" był wyświetlany w telewizji ABC w latach 1978-1982. Gdy aktor zaczynał pracę na planie, miał 27 lat.

Robin Williams popełnił samobójstwo 11 sierpnia 2014 roku. Miał wówczas 63 lata.

d26zy5t

Podziel się opinią

Share
d26zy5t
d26zy5t